Acer Iconia Tab A200 - Tegra 2, 10", 300 euro... - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A200 – Tegra 2, 10″, 300 euro…

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A200 - Tegra 2, 10", 300 euro... Nowości Plotki / Przecieki

Acer Iconia Tab A200 w ciągu ostatnich dwóch tygodni jest dość częstym gościem na łamach Tabletowo.pl. Wiemy już jak urządzenie będzie wyglądało oraz że przeszło przez ręce FCC, co jednoznacznie wskazuje na zbliżającą się wielkimi krokami prezentację – najprawdopodobniej na targach CES 2012 w styczniu. Jednak żeby poznać parametry techniczne modelu nie musimy aż tyle czekać, bowiem do sieci przeciekły kolejne informacje na temat Acera Iconia Tab A200.

Wynika z nich, że już niedługo będziemy mieć do czynienia z urządzeniem całkiem podobnym do innego tabletu Acera z serii Iconia Tab – A500, który od dłuższego czasu jest dostępny w sprzedaży (w tym w Polsce). Różnice pomiędzy nimi będą kosmetyczne – największą najprawdopodobniej będzie cena.

Z informacji, do których dotarła redakcja portalu tablette-tactile wynika, że Acer Iconia Tab A200 będzie kolejnym tabletem z serii „wszędzie widzę Tegrę 2 i Androida”, który pojawi się na rynku. Warto wspomnieć, że 2012 rok ma należeć do Tegry 3, a co za tym idzie – wiele wskazuje na to, że modele ze starszym procesorem nVidii będą tanieć. A zapowiadany tablet Acera ma być jedynie potwierdzeniem tej tezy. Okazuje się bowiem, że cena Acera Iconia Tab A200 ma wynosić 299 euro. Trzeba jednak zauważyć, że będzie to najprawdopodobniej model w wersji 8GB (bo mają być rzekomo dwie wersje: 8GB i 16GB) i bez 3G – gdyby to był sprzęt z 16GB – zapewne jego cena wynosiłaby ok. 349 euro, czyli o 50 euro mniej niż obecnie kosztuje Iconia Tab A500 (16GB, bez 3G).

Co otrzymamy za te pieniądze? Z nieoficjalnych informacji wynika, że będą to parametry techniczne znane z większości tabletów: 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Androida – nie wiadomo czy będzie to jeszcze Honeycomb czy już Ice Cream Sandwich, Tegrę 2, 1GB pamięci RAM, port microUSB, slot kart microSD, WiFi, natomiast waga urządzenia ma wynosić 670 g. Niestety, wiele wskazuje na to, że w tablecie zabraknie pełnowymiarowego portu USB, który jest jedną z największych zalet jego starszego brata – Iconia Tab A500.

Premiera Acera Iconia Tab A200 ma mieć miejsce na początku 2012 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona