Acer Iconia Tab A200 na pierwszym zdjęciu - Tabletowo.pl
Ważne

Acer Iconia Tab A200 na pierwszym zdjęciu

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A200 na pierwszym zdjęciu Nowości Plotki / Przecieki

W portfolio Acera możemy znaleźć trzy zupełnie różne tablety internetowe: Iconia Tab A100/A101 (7″, Android), Iconia Tab A500/A501 (10,1″, Android) oraz Iconia Tab W500/W501 (10,1″ Windows 7). Okazuje się, że niebawem do tego grona dołączy kolejne urządzenie producenta – Acer Iconia Tab A200, którego pierwsze zdjęcie trafiło do sieci.

Bluetooth SIG jest skarbnicą wiedzy na temat urządzeń, które jeszcze nie doczekały się oficjalnej prezentacji przez producentów. Wśród nich pojawił się właśnie nowy tablet Acera (Iconia Tab A200), co oznacza, że jego rynkowy debiut zbliża się wielkimi krokami.

Na temat samego urządzenia nie wiadomo zupełnie nic poza faktem, że posiada pojemnościowy wyświetlacz z obsługą multitouch (o nieznanej przekątnej, a ze zdjęcia trudno ją wywnioskować), Bluetooth, kamerkę i WiFi oraz że pracuje pod kontrolą systemu Android – nie pytajcie o wersję, jest za wcześnie by można mówić o takich szczegółach, aczkolwiek mówi się, że będzie to Honeycomb.

Z informacji opublikowanych na stronie Bluetooth SIG wiemy także, że trafi do sprzedaży w Europie, Azji, Australii, Ameryce Północnej i Południowej. Jednak data pojawienia się na półkach sklepowych (lub nawet jego rynkowej premiery) na chwilę obecną nie jest znana.

Nie mam zielonego pojęcia czym ciekawym może nas uraczyć Acer w modelu Iconia Tab A200... Macie jakieś pomysły?

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona