Acer Iconia Tab A100 znowu opóźniony - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A100 znowu opóźniony

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 znowu opóźniony Nowości

Acer Iconia Tab A100 znowu pojawia się na scenie, w blasku teatralnych reflektorów błyszczy jego obudowa, a głośniki rozbrzmiewają muzyką klasyczną. Niestety, po kilku minutach znakomitej autoprezentacji urządzenie ze wstydem chowa się za kurtyną.

Ten liryczny wstęp to zabieg mający na celu wprowadzenie Was w klimat tańca opóźnień, błędnych informacji oraz chmury plotek, która otacza tablet Iconia Tab A100 od momentu jego premiery. Dzięki ekskluzywnej informacji opublikowanej na łamach Tabletowo, świat dowiedział się, że urządzenie miało zostać wycofane z produkcji, później okazało się, że to nieprawda, a data wprowadzenia tabletu na rynek została przesunięta na drugą połowę 2011 roku, następnie na lipiec, a teraz na wrzesień.

Taka informacja została opublikowana na Facebooku przez niemiecki oddział Acera. Niestety, nieznana jest przyczyna kolejnego opóźnienia, podejrzewamy jednak, że jest to nadchodząca premiera najnowszej odsłony systemu Google Android 3.2 Honeycomb, który cechuje się interfejsem przystosowanym do obsługi palcem na 7-calowym ekranie.

Do września jeszcze dużo czasu, a tym z Was, którzy są wyjątkowo niecierpliwi, polecam obejrzenie krótkiego filmu prezentującego Acera Iconia Tab A100 w akcji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona