Ważne

Acer Iconia Tab A100 na wideo

Android Honeycomb najbardziej kojarzy się z układem Nvidia Tegra 2 i dużym, 10.1-calowym ekranem, prawda? Już niedługo, ponieważ wkrótce na rynku pojawi się kilka modeli tabletów o 7-calowych wyświetlaczach, których systemem operacyjnym jest właśnie plaster miodu. Jednym z nich jest Acer Iconia Tab A100, urządzenie, którego data wprowadzenia do sprzedaży była często przesuwana i wygląda na to, że nadal będzie. Wiele wskazuje na to, że na sklepowe półki trafi dopiero jesienią.

A100 to tablet wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2, 512MB RAM, aparat cyfrowy 5 MP, kamerkę internetową 2 MP, 3G, wyjście HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, 8GB pamięci wewnętrznej oraz czynik kart microSD.

Dziennikarze z serwisu Tablet-blog.de mieli przyjemność kontaktu z urządzeniem podczas przedkonferencji IFA w Berlinie. Podczas niej nagrali wideo, na którym zobaczyć możemy działanie A100, a tym samym Androida Honeycomb na 7-calowym ekranie.

Jak Wam się podoba? Czy podobnie jak azjatycy analitycy uważacie, że tablety z 7-calowymi matrycami zdobędą większą popularność niż ich więksi bracia?

źrodło

Komentarze

 • Zex

  A100 nie ma 3G.

  • Teraz już ma, Acer planuje wersję zarówno Wi-Fi-only, jak i 3G.

   • Zex

    Może coś się zmieniło, ale A100 było bez, A101 z.

 • Zex

  ps w tekście jest dubel.

 • Elektri

  Filmik zrobiony jako “strzał z biodra” :(
  Mogli choć chwilę zatrzymać się na tabliczce ze specyfikacją … :)
  A tablecik mi się podoba :)
  Pytanie o dostępność i cenę …..
  Co w tym czasie będzie konkurencją i w jakiej cenie…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona