Acer Iconia Tab A100 w sierpniu w sklepach. Będzie jeszcze taniej! - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A100 w sierpniu w sklepach. Będzie jeszcze taniej!

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 w sierpniu w sklepach. Będzie jeszcze taniej! Nowości

Acer Iconia Tab A100 – pamiętacie jeszcze ten model? Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane już kilka miesięcy temu, jednak po problemach z działaniem aplikacji pod Androida Honeycomb na 7-calowym ekranie, jego rynkowa premiera została przesunięta na drugą połowę roku. Jak dobrze wiecie, jest już końcówka lipca, a jego wciąż nie widać. Jeszcze kilkanaście dni temu spekulowano, że na Iconia Tab A100 przyjdzie nam poczekać do września. Okazuje się jednak, że nie jest aż tak źle. Według dzisiejszych informacji tablet Acera ma ostatecznie trafić do sprzedaży w sierpniu.

Najciekawsza jest jednak cena Acer Iconia Tab A100. Początkowo zakładano, że będzie wynosiła 449-499 dolarów. Później informowaliśmy, że cierpliwość klientów zostanie wynagrodzona obniżeniem ceny do 349 dolarów. Będzie jeszcze lepiej. Koszt tabletu to 300 dolarów (wersja z 8GB pamięci)!

W dalszym ciągu nie wiadomo jednak pod kontrolą której wersji Androida będzie działać tablet Acera. Początkowo miał pracować w oparciu o 3.0 Honeycomb, jednak wiemy, że pojawiły się problemy z dostosowaniem aplikacji do wielkości urządzenia (ekran 7″). Firma Google wypuściła już Androida 3.2, który powinien rozwiązać wszystkie niedogodności – wszystko więc wskazuje na to, że Acer Iconia Tab A100 powinien trafić na półki sklepowe już z Andkiem 3.2. Czy tak ostatecznie będzie – nie wiadomo.

Dla przypomnienia, tablet Acera pracuje dzięki dwurdzeniowej Tegrze 2 o taktowaniu 1GHz. Na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 512MB RAM, wyjście HDMI, WiFi, aparat 5 Mpix, Bluetooth, WiFi, kamerkę 2 Mpix, 8GB pamięci oraz slot kart microSD.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona