Ważne

Acer Iconia Tab A100 znowu opóźniony

Acer Iconia Tab A100 znowu pojawia się na scenie, w blasku teatralnych reflektorów błyszczy jego obudowa, a głośniki rozbrzmiewają muzyką klasyczną. Niestety, po kilku minutach znakomitej autoprezentacji urządzenie ze wstydem chowa się za kurtyną.

Ten liryczny wstęp to zabieg mający na celu wprowadzenie Was w klimat tańca opóźnień, błędnych informacji oraz chmury plotek, która otacza tablet Iconia Tab A100 od momentu jego premiery. Dzięki ekskluzywnej informacji opublikowanej na łamach Tabletowo, świat dowiedział się, że urządzenie miało zostać wycofane z produkcji, później okazało się, że to nieprawda, a data wprowadzenia tabletu na rynek została przesunięta na drugą połowę 2011 roku, następnie na lipiec, a teraz na wrzesień.

Taka informacja została opublikowana na Facebooku przez niemiecki oddział Acera. Niestety, nieznana jest przyczyna kolejnego opóźnienia, podejrzewamy jednak, że jest to nadchodząca premiera najnowszej odsłony systemu Google Android 3.2 Honeycomb, który cechuje się interfejsem przystosowanym do obsługi palcem na 7-calowym ekranie.

Do września jeszcze dużo czasu, a tym z Was, którzy są wyjątkowo niecierpliwi, polecam obejrzenie krótkiego filmu prezentującego Acera Iconia Tab A100 w akcji.

źródło

Komentarze

 • Zex

  Przy Adamie te opóźnienia to pestka.

 • Tasma

  Tylko ze Adama robi co by nie mowic anonimowa firma, a Acer to jeden z najwiekszych na swiecie producentow komputerow. Im taka wtopa IMO nie przystoi.
  Ciekawi mnie jaka tym razem jest przyczyna. Wczesnie tlumaczyli sie koniecznoscia wyjscia Andka 3.2, pierwszego ktory mial obslugiwac ekran o rozdzielczosci innej niz 1280×800. Teraz co sie okazalo? Ze nowy HC jest do kitu czy ze sam tablet ma jakies wady? A moze 512 MB RAM to za malo na Honeycomba.

 • Elektri

  I żeby w takich warunkach oceniać różnicę w sprzedaży w rozliczeniu na kwartały, trzeba być szaleńcem, lub maniakiem, ewentualnie przyjąć “lukratywne” zlecenie :)

  Poczekamy, zobaczymy..
  Póki co nie będziemy się podniecać….

  Jak wejdzie, porównamy go z obecnymi na rynku pod względem parametrów, ceny….
  A obietnice możemy włożyć pomiędzy bajki :):)

 • 2marekm

  Bardzo byłbym zdziwiony i zaskoczony gdyby jakiś tablet nie był opóźniony i nic by mu nie brakowało.
  A ja czekam i czekam na swoj tablet. Już byłem zdecydowany na Acera A500, ale coś mi się odwidziało i teraz czekam z opcją 3D.

 • money.pl

  Bajki i bujdy,be ztrudu go mozna kupic chocby w Hiszpanii,nawet na Wyspach kanaryjskich,na Teneryfie kosztuje ponizej 450 E

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona