Acer Iconia Tab A100 ostatecznie z Androidem 3.2 - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A100 ostatecznie z Androidem 3.2

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 ostatecznie z Androidem 3.2 Nowości

„Koniec oczekiwania!” – tymi słowami Acer poinformował na facebookowym profilu o rynkowej premierze Iconia Tab A100. Najistotniejsza jest jednak informacja o wersji systemu, pod kontrolą której będzie pracował najmniejszy tablet producenta. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, jest to Android 3.2 Honeycomb.

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 ostatecznie z Androidem 3.2 Nowości

7-calowe dziecko Acera zostało oficjalnie zaprezentowane już kilka miesięcy temu, jednak po problemach z działaniem aplikacji pod Androida 3.0 Honeycomb na małym ekranie, jego rynkowa premiera została przesunięta na drugą połowę roku. Jeszce nie tak dawno spekulowano, że na Iconia Tab A100 przyjdzie nam poczekać do września. Acer zdementował te plotki dzisiejszym wpisem o dostępności modelu w sprzedaży.

Ale czy faktycznie można go dostać w sklepach? Okazuje się, że nie jest tak różowo, jakby się mogło wydawać. Tablet jest na razie dostępny w niewielu sklepach, między innymi w superbiiz w cenie 333,90 dolarów (8GB).

Acer Iconia Tab A100 został wyposażony w dwurdzeniową Tegrę 2 1GHz, ekran o przekątnej 7″ (1024 x 600 pikseli), aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD, WiFi, 512MB RAM oraz wyjście HDMI.

Kiedy urządzenie zadebiutuje w Polsce? Tego na razie nie wiadomo…

ź: Acer

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona