Acer Iconia One 8 (B1-850) ze sklepem z grami dla dzieci i kontrolą rodzicielską | Tabletowo.pl

Acer Iconia One 8 (B1-850) ze sklepem z grami dla dzieci i kontrolą rodzicielską

Dołącz do dyskusji 0

Hybryda Aspire Switch 12s i smartfon Liquid Jade Prime to nie jedyne urządzenia, które postanowił przywieźć ze sobą do Las Vegas Acer. Okazuje się bowiem, że wraz z nimi zabrał również tablet, na temat którego pierwsze informacje pojawiły się w sieci kilka tygodni temu. Mowa oczywiście o 8-calowym Acerze Iconia One 8, o oznaczeniu kodowym B1-850.

Urządzenie to jest przedstawiane przede wszystkim jako tablet dla dzieci. Ma za tym przemawiać przede wszystkim „interfejs przystosowany dla najmłodszych” wraz ze sklepem z aplikacjami i grami przeznaczonymi właśnie z myślą o nich, kontrola rodzicielska oraz zestaw parametrów wyceniony na niewygórowaną kwotą, jaką jest sto dolarów.

Pod względem parametrów jest to typowy tablet z niższej półki. Na jego wyposażeniu znajdziemy przede wszystkim 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor MediaTeka, 1GB RAM, 16GB pamięci z możliwością rozbudowy dzięki microSD oraz aparat – z przodu 2 Mpix, z tyłu – 5 Mpix. Bateria ma pozwalać na ok. 9 godzin pracy, a całością zarządza Android w wersji 5.1 Lollipop.

Acer Iconia One 8 (B1-850) będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i niebieskiej. W pierwszych krajach, w tym europejskich, będzie go można kupić już w styczniu.

źródło: tablet-news

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona