Ważne

Acer szykuje się do premiery kolejnego tabletu – Iconia One 8 B1-850

Jedni producenci już wyraźnie odpuszczają sobie rynek tabletów, inni – wciąż próbują swoich sił. Do tych drugich zdecydowanie należy zaliczyć Acera, który to sukcesywnie wypuszcza kolejne propozycje tego typu urządzeń. Podczas targów CES 2016 w Las Vegas, już na początku stycznia, powinniśmy poznać nowy tablet: Acer Iconia One 8 B1-850.

Patrząc na wcześniejszych przedstawicieli serii Iconia One, możemy się spodziewać, że nadchodząca nowość nie będzie przełomowa – ale na pewno będzie należeć do niższej półki cenowej. W jej przypadku mówi się o zastosowaniu 8-calowego wyświetlacza IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowego procesora Mediatek MT8163 1,3GHz, 1GB RAM oraz Androida w wersji… 5.1 Lollipop.

Do tego urządzenie ma zostać wyposażone w 16GB pamięci wewnętrznejD, akumulator o pojemności 4600 mAh, aparat 5 Mpix i kamerkę 2 Mpix. Nie zabraknie zaplecza komunikacyjnego, w skład którego wejdzie WiFi, Bluetooth oraz GPS, z kolei wśród portów znajdziemy microUSB, microSD i 3.5 mm jack audio. Tablet będzie ważył 340 g.

Dopóki nie poznamy ceny Acera Iconia One B1-850, trudno go oceniać. Możemy się jednak spodziewać, że będzie kosztował ok. 150 euro.

źródło: winfuture, tablethype

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona