Acer Iconia M500 z MeeGo na rynku jeszcze w tym roku - Tabletowo.pl

Acer Iconia M500 z MeeGo na rynku jeszcze w tym roku

Tabletowo.pl Acer Iconia M500 z MeeGo na rynku jeszcze w tym roku Nowości

Swego czasu najbardziej zaangażowaną firmą w rozwój MeeGo była Nokia, jednak po nawiązaniu bliższej współpracy z Microsoftem projekt odszedł na dalszy plan. Nie oznacza to jednak, że nie ujrzymy na rynku ciekawych tabletów innych producentów, pracujących w oparciu o platformę MeeGo. Jednym z nich będzie Acer Iconia M500, który zadebiutował na targach Computex 2011.

Jest to kolejny tablet Acera wyposażony w ekran o przekątnej 10″, działający pod kontrolą innego systemu operacyjnego. Dotychczas poznaliśmy trzy modele: A500 – z Androidem, W500 – z Windows 7, teraz M500 – z MeeGo.

Jednostką centralną urządzenia jest procesor Intel Atom Moorestown, natomiast rozdzielczość 10-calowego ekranu to 1280 x 800 pikseli. Wymiary tabletu i jego wygląd zbliżony jest do Acera Iconia Tab A500.

Niestety, na więcej informacji odnośnie Acera Iconia M500 musimy jeszcze poczekać. Tymczasem planowana premiera tabletu ma nastąpić dopiero przed końcem roku.

Tabletowo.pl Acer Iconia M500 z MeeGo na rynku jeszcze w tym roku Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona