Acer Aspire Switch 12 do kupienia w Polsce już dziś

Nieco ponad miesiąc temu oficjalnej premiery doczekał się Acer Aspire Switch 12. Początkowo mówiło się, że hybryda ta trafi na sklepowe półki dopiero na początku przyszłego roku. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w jednym z polskich sklepów.

Acer Aspire Switch 12 został wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz IPS, który wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem urządzenia został dwurdzeniowy procesor Intel Core M o maksymalnej częstotliwości taktowania na poziomie 2 GHz.

Oprócz tego w hybrydzie znajdziemy 2 gigabajty pamięci RAM, procesor graficzny Intel HD Graphics 5300 oraz dysk SSD o pojemności 60 GB. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1. Warto dodać, że razem z tabletem otrzymujemy klawiaturę, którą możemy sparować i korzystać z urządzenia jak z normalnego laptopa.

Specyfikację znaliśmy już jakiś czas temu, niewiadomą była jednak cena… Acer Aspire Switch 12 został wyceniony na 2699 złotych, a zamówienia można dokonać na stronie internetowej sklepu RTV Euro AGD. Warto dodać, że promocyjna cena będzie ważna do końca roku, po tym czasie może ona wzrosnąć nawet o 200 złotych.