Ważne

Acer Aspire Switch 12 to 12,5-calowa hybryda z ekranem FullHD

Jeśli szukacie ciekawych hybrydowych urządzeń, to zdecydowanie warto przyjrzeć się serii Aspire od Acera. My testowaliśmy Acera Aspire Switch 10, a oprócz niego warto też rzucić okiem na większy wariant, czyli Aspire Switch 11. Teraz jednak Acer zaprezentował coś jeszcze większego i dla fanów 12-calowych hybryd może okazać się to strzał w dziesiątkę.

Acer Aspire Switch 12 to, jak łatwo można się domyślić, 12,5-calowa hybryda, która na swoim ekranie IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jego sercem jest procesor z serii Intel Core M, zapewniający 8 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz prawdopodobnie 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 60 lub 120 GB pamięci wbudowanej, micro HDMI oraz USB 3.0. Opcjonalnie można też zakupić do niego rysik, Acer Active Pen.

Ciekawym dodatkiem jest również to, że dołączana klawiatura może być być używana jak w każdej innej hybrydzie oraz bezprzewodowo. Na rynek trafi on na początku przyszłego roku i najpierw dostaną go użytkownicy USA i Kanady.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona