Absurd: Apple iPad 2 HD miał trafić na rynek, ale został anulowany? - Tabletowo.pl
Ważne

Absurd: Apple iPad 2 HD miał trafić na rynek, ale został anulowany?

Tabletowo.pl Absurd: Apple iPad 2 HD miał trafić na rynek, ale został anulowany? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Niedzielne popołudnie. Ze względu na dzień tygodnia na rynku tabletów nie dzieje się zbyt wiele. Taki stan rzeczy sprzyja przyjrzeniu się informacjom, które wydają się dość absurdalne. Jedną z nich jest ta, którą aktualnie czytacie. W sieci pojawiły się bowiem wieści, jakoby firma Apple planowała wydanie iPada 2 HD, by jakiś czas później go anulować ze względu na nadchodzącego iPada 3.

Analityk firmy Jefferies & Co., Peter Misek, donosi, że – rzekomo – koncern z Cupertino planował rynkową premierę iPada 2 HD. Żeby tego było mało, według niego firma Apple wyprodukowała już milion sztuk urządzenia, ale ostatecznie postanowiła więcej w niego nie inwestować, zastępując iPadem 3. Ciekawe co miało się stać z tym milionem iPadów…

Ciekawa jest też informacja, jakoby premiera iPada 3 miała nastąpić szybciej niż się tego spodziewamy. Według Petera Misek ma to mieć miejsce już pod koniec stycznia, co – porównując z wcześniejszymi plotkami – jest zdecydowanie za wczesnym terminem (iPada 3 spodziewamy się najwcześniej w marcu).

Bardzo podoba mi się opinia jednego z redaktorów CultofMac, że wspomniany analityk „huffing the magic hallucinogen jay bone” ;) Bo jak inaczej wytłumaczyć wygadywanie tak absurdalnych tez? Gigant, jakim jest Apple, nie pozwoliłby sobie na stratę milionów dolarów na produkcję urządzenia, które nigdy nie trafi na rynek… Traktujcie więc to info z przymrużeniem oka.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona