a2mobile świętuje 2. urodziny i rozdaje z tej okazji pakiet 30 GB internetu, ale pod pewnym warunkiem 21
2. urodziny a2mobile (fot. a2mobile)

a2mobile świętuje 2. urodziny i rozdaje z tej okazji pakiet 30 GB internetu, ale pod pewnym warunkiem

Aż trudno uwierzyć, że właśnie mijają już dwa lata od powołania do życia sieci a2mobile – zleciało nie wiadomo kiedy. Operator postanowił uczcić to z odpowiednią pompą – z okazji drugich urodzin rozdaje wszystkim klientom bezpłatny pakiet 30 GB internetu. Trzeba jednak spełnić jeden warunek, aby otrzymać prezent.

Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Jeśli jesteście w tej pierwszej grupie, to musicie udać się na >tę stronę< i wypełnić dostępny na niej formularz. Należy podać w nim swój numer telefonu i PESEL w celu weryfikacji oraz wyrazić wymienione zgody marketingowe, a także potwierdzić, że nie jest się robotem. Ostatnim warunkiem jest włączenie do 9 października 2018 roku pakietu Niewyczerpalne Wszystko za 19,90 złotych.

Jeżeli zaś chodzi o nowych klientów, to do skorzystania z promocji uprawnieni są zarówno ci, którzy kupią nowy starter, jak i przenoszący numer do a2mobile. W obu przypadkach należy wyrazić wszystkie zgody marketingowe i do 9 października 2018 roku uruchomić pakiet Niewyczerpalne Wszystko za 19,90 złotych miesięcznie.

Zainteresowani promocją zapewne zdążyli się zorientować, że w skład wspomnianego pakietu wchodzi również nielimitowany internet. Jest to prawda, ale po wykorzystaniu 5 GB prędkość transmisji danych spada do maksymalnie 3 Mbit/s, a po zużyciu w sumie 15 GB do 1 Mbit/s. Ostatnim progiem jest >15 GB – wtedy lejek zacieśnia się do 512 Kbit/s.

Urodzinowym prezentem od a2mobile jest 30 GB internetu z pełną prędkością, aczkolwiek najpierw trzeba za to udogodnienie „zapłacić” zgodami marketingowymi. Sami zdecydujcie, czy warto.

Regulamin Oferty promocyjnej „Zgarnij urodzinowy pakiet 30 GB” (PDF)

Źródło: a2mobile