Nielimitowane wszystko przez miesiąc za darmo w a2mobile. Wystarczy kupić starter lub przenieść numer 21

Nielimitowane wszystko przez miesiąc za darmo w a2mobile. Wystarczy kupić starter lub przenieść numer

Obecna oferta a2mobile jest – przynajmniej według mnie – aktualnie jedną z dwóch najlepszych na rynku (obok abonamentu w Virgin Mobile), ponieważ za niecałe dwie dyszki klient ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y i internet. I choć miesięczna opłata jest bardzo niska, to właśnie trafia się okazja, żeby trochę przycebulić i korzystać z pakietu przez 31 dni za friko.

Jest jednak jeden „haczyk” – z promocji nie mogą skorzystać obecni użytkownicy. Ma ona na celu pozyskanie nowych klientów i to właśnie do nich jest skierowana. Każdy bowiem, kto kupi starter a2mobile lub złoży wniosek o przeniesienie numeru za pośrednictwem strony internetowej, otrzyma całkowicie za darmo pakiet Niewyczerpalne wszystko o wartości 19,90 złotych na jeden miesiąc. Oprócz  tego, dostanie standardowo również 10 złotych na konto.

Promocja trwa od dzisiaj, 14 lipca, do 20 lipca włącznie. Trochę krótko, więc jeżeli ktoś nosił się z zamiarem dołączenia do sieci a2mobile, niech podejmuje decyzję już teraz, ponieważ szkoda by było stracić okazję do przycebulenia dwóch dyszek. A jak już wspomniałem na początku, uważam ofertę tego operatora za jedną z dwóch najlepszych na rynku, więc osobiście mogę ją wszystkim z czystym sumieniem polecić.

Przypomnę tylko, że w ramach oferty niekoniecznie trzeba korzystać z pakietu Niewyczerpalne wszystko za 19,90 złotych. Do wyboru są bowiem trzy: Niewyczerpalne rozmowyNiewyczerpalne wiadomościNiewyczerpalny internet. Każdy osobno kosztuje 9,90 złotych, ale przy zakupie dwóch razem wychodzi już tylko 15,90 złotych, a przy wybraniu trzech jedynie 19,90 złotych (czyli jeden dostaje się w rzeczywistości gratis). Opłaca się więc brać wszystko, bo dyszka zostaje co miesiąc w kieszeni.

Na koniec muszę jednak dodać, że choć internet faktycznie jest nielimitowany, to po przetransferowaniu 5 GB włącza się pierwsze ograniczenie do 3 Mbit/s. Po 10 GB prędkość spada do 1 Mbit/s, natomiast po 15 GB do 512 kbit/s. Ale w każdym momencie można „zdjąć” lejek za 5 złotych.

Regulamin Oferty promocyjnej „Zgarnij pakiet w a2mobile”

Źródło: informacja prasowa