A jednak! Asus Eee Pad Transformer z 3G w Polsce na dniach - Tabletowo.pl

A jednak! Asus Eee Pad Transformer z 3G w Polsce na dniach

Tabletowo.pl A jednak! Asus Eee Pad Transformer z 3G w Polsce na dniach Nowości

Dzisiejszy dzień bez wątpienia należy do jednego z najpopularniejszych tabletów na rynku – Asusa Eee Pad Transformer, a właściwie do jego dwóch generacji – zarówno pierwszej (która otrzyma Androida Ice Cream Sandwich), jak i drugiej, Transformer Prime. Kolejna informacja ze stajni Asusa na pewno ucieszy wielu Czytelników Tabletowo.pl – okazuje się bowiem, że Asus Eee Pad Transformer z 3G trafi do sprzedaży w Polsce, wbrew wcześniejszym informacjom od Asusa.

Wielu z Was w momencie polskiej premiery tabletu Asusa nie ukrywało niezadowolenia, że do sprzedaży nie weszła wersja z 3G i wiele wskazywało na to, że w najbliższym czasie nic się w tym temacie nie zmieni. Okazuje się jednak, że w ofercie sklepu internetowego X-Kom (link do produktu) pojawił się tablet Eee Pad Transformer wraz z klawiaturą i 3G!

Cena Asusa Eee Pad Transformer z 3G, 16GB i stacją dokującą to 2599 złotych, a do sprzedaży – według naszych informacji – ma trafić w poniedziałek, tj. 24 października. Na chwilę obecną nie wiadomo czy wersja bez klawiatury będzie dostępna w Polsce (a jeśli tak, to kiedy) – w ofercie wspomnianego sklepu obecnie jest jedynie zapowiedź modelu w zestawie ze stacją.

Szkoda tylko, że model ten pojawił się w Polsce tak późno… No i jednak trochę za drogo.

Dzięki Damian za podesłane info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona