Orange logo

2 GB dla klientów Orange za darmo! Trzeba się jednak pospieszyć

Orange wróciło z promocją „Gigabajty za gole”, w ramach której całkowicie za darmo rozdaje paczki internetu swoim klientom po każdym meczu reprezentacji Polski. Tym razem osoby korzystające z usług tego operatora mają podwójne powody do radości.

Polska w Lidze Narodów UEFA 2020/2021

Reprezentacja Polski rozegrała swój pierwszy mecz już w zeszłym tygodniu, 4 września 2020 roku. Niestety, nie zakończył się on dla niej pomyślnie – Polacy przegrali z Holendrami 0:1.

Wczoraj, tj. 7 września, nasi piłkarze ponownie wyszli na boisko i tym razem zmierzyli się z Bośnią i Hercegowiną. Ku uciesze wszystkich kibiców, reprezentantom Polski udało się strzelić dwa gole (Kamilowi Glikowi w 45. minucie oraz Kamilowi Grosickiemu w 67. minucie) i zakończyć mecz wynikiem 2:1.

2 GB dla klientów Orange za darmo. Jak włączyć?

Orange bardzo mocno wspiera zarówno reprezentację Polski, jak i swoich klientów. Po nieudanym meczu z Holandią operator dał na pocieszenie użytkownikom jego usług 1 GB internetu. Tym razem są jednak powody do świętowania i bonus jest większy.

Orange 2 GB internet za darmo
Po wygranym meczu reprezentacji Polski z drużyną Bośni i Hercegowiny, klienci Orange mogą odebrać pakiet 2 GB internetu całkowicie za darmo (źródło: Orange)

Jako że reprezentacja Polski zdobyła w meczu z Bośnią i Hercegowiną dwa gole, operator daje swoim klientom pakiet 2 GB internetu. Aby go uruchomić, należy wysłać SMS o treści DOBOJU pod numer 233 (opłata według cennika, maksymalnie 20 groszy). Użytkownicy oferty Orange Flex również mogą odebrać bonus – wystarczy, że wpiszą kod DOBOJU w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Czas na odebranie prezentu od operatora jest jednak niewiele – można to zrobić tylko do godziny 22:48 dzisiejszego dnia, tj. 8 września 2020 roku, czyli jeszcze przez kilkanaście godzin. Dodatkowy internet można wykorzystać jedynie w kraju. Pakiet będzie ważny przez kolejne trzy dni kalendarzowe.

Warto też pamiętać, że na jednym numerze można uruchomić tylko jeden bonusowy pakiet internetu za gole reprezentacji Polski.