Za darmo: prawie trzy miesiące „Wyborczej” dla klientów T-Mobile

„Gazeta Wyborcza” rozpoczyna współpracę z siecią T-Mobile. Klienci tego operatora mogą aktywować dostęp do serwisów Wyborcza.pl i przez 90 dni zapoznawać się z treściami cyfrowymi absolutnie bez opłat. Później z usługi można zrezygnować lub pozostawić prenumeratę aktywną – wtedy płatność za nią będzie doliczana do rachunku.

Pakiet Premium umożliwia użytkownikom dostęp do wszystkich treści publikowanych w serwisach Wyborcza.pl, w tym do artykułów z wydań papierowych „Gazety Wyborczej” i do dodatkowych tekstów dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów. Władając pakietem Premium, można skorzystać też z aplikacji „Gazety Wyborczej” i jednocześnie nabyć możliwość komentowania artykułów na Wyborcza.pl. Spodziewajcie się więc fali nowych komentarzy na stronach Wyborczej ;)

Kiedy okres promocyjny wygaśnie, klienci T-Mobile będą mogli przedłużyć prenumeratę i zdecydować o doliczeniu płatności za dostęp do treści Wyborcza.pl w ramach pakietu Premium do rachunku za telefon. Opłata miesięczna wyniesie wtedy 29,90 zł. Przypomina to rozwiązanie stosowane już w przypadku kont Premium w Showmax czy Tidalu.

Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość korzystania z szerokiego wachlarza treści cyfrowych „Gazety Wyborczej”.
– Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C, T-Mobile Polska

Nabywcy nowych telefonów, którzy zdecydują się je zakupić w salonie T-Mobile nie powinni się zdziwić, że ich smartfony będą miały preinstalowaną aplikację Gazety Wyborczej. Odtąd właśnie tak będzie.

Pakiet Premium Wyborcza.pl nie będzie usługą na wyłączność tylko dla klientów T-Mobile. Klienci innych operatorów będą mogli skorzystać z płatności dopisanej do rachunku telefonicznego już wkrótce.

 

źródło: informacja prasowa