9 października poznamy nowe tablety Lenovo Yoga 2 z Androidem oraz Windowsem?
Ważne

9 października poznamy nowe tablety Lenovo Yoga 2 z Androidem oraz Windowsem?

Bardzo wiele osób ceni sobie tablety z serii Lenovo Yoga. Możecie sami poczytać jak sprawdzają się w praktyce, ponieważ ostatnio Katarzyna testowała dla Was model Yoga 10 HD+. Nie wszystkim jednak odpowiada system, jaki znajdziemy w tych urządzeniach, czyli Android. Jeśli Wy również wolelibyście Windowsa, to niedługo Wasze życzenia mogą zostać spełnione.

Tablety Lenovo z serii Yoga są bardzo charakterystyczne, ponieważ na dole urządzenia zobaczymy cylinder, w którym jest bateria. Służy on także jako podstawka i sprawia, że całe urządzenie ma ciekawy kształt. Druga seria tych produktów, według przecieków, nie będzie różnić się mocna wizualnie, ale zaoferuje nam Windowsa.

Według przecieków Lenovo szykuje premierę na 9 października i poznamy tam 3 tablety Yoga 2 z Windowsem (8, 10 i 13 cali). Jeśli jednak wolicie Androida to będą dostępne również nowe urządzenia z tym systemem. Niestety nie są na razie znane żadne szczegóły dotyczące specyfikacji tych dachówek, ale mogą one przypaść do gustu wielu osobom. W końcu nie każdy woli Androida.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona