W poniedziałek skorzystacie z hulajnóg hive za darmo (przez pół godziny)

W połowie ubiegłego miesiąca na warszawskim rynku pojawiła się nowa marka hulajnóg elektrycznych na minuty – hive. Poruszając się po ulicach tego miasta nie mogę jednak pozbyć się wrażenia, że w stosunku do Lime jest ona wciąż niewidoczna i… raczej mało rozpoznawalna. Tym bardziej popieram akcję organizowaną przez hive, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł za darmo, przez 30 minut, skorzystać z hulajnogi w najbliższy poniedziałek.

Darmowy przejazd w odpowiedzi na strajk taksówkarzy

Jeśli śledzicie newsy z kraju, to pewnie doskonale wiecie, że na 8 kwietnia zaplanowano strajk taksówkarzy. Co to oznacza w praktyce, raczej nie muszę mówić. Szeroko rozumiane utrudnienia w poruszaniu się po stolicy chce złagodzić marka hive, która jednocześnie chce udowodnić, że można połączyć fajną akcję marketingową z odpowiedzią na faktyczne zapotrzebowanie ludności Warszawy. A że ponad jedna trzecia Czytelników Tabletowo.pl odwiedza nas właśnie z tego miasta, mam nadzieję, że ta informacja okaże się dla Was przydatna. Nawet, jeśli nie macie potrzeby omijania korków w centrum, to zawsze to jest dobra okazja, żeby wypróbować hulajnogę na minuty ;)

Reklama

Jak za darmo skorzystać z hive?

Sprawa jest bardzo prosta. Instalujemy aplikację hive z Google Play lub App Store, rejestrujemy swoje konto (podczas rejestracji możecie podać mój kod referencyjny DUw4MGXc – otrzymam wtedy 10 dodatkowych minut – z góry dzięki!), a następnie dodajemy dane karty kredytowej. Później w aplikacji musimy wpisać kod FREENOW, dzięki któremu otrzymamy bezpłatny półgodzinny przejazd. Pamiętajcie tylko, że kod jest ważny wyłącznie 8 kwietnia i – jak sądzę – każdy może z niego skorzystać tylko raz.

Kolejne kroki są równie proste: wystarczy już tylko wyszukać hulajnogę w okolicy (z tym raczej nie ma problemu, bo w aplikacji jest mapa z zaznaczonymi dostępnymi egzemplarzami) i jedyne, co nam teraz pozostało, to odczytanie kodu QR z hulajnogi za pomocą skanera w aplikacji. Nic skomplikowanego. Po zakończonym przejeździe zostawiamy hulajnogę w dowolnym miejscu (aż ciśnie się na usta, po prostu, porzucamy), a w aplikacji kończymy przejazd.

Dla przypomnienia dodam jedynie, że wypożyczenie hulajnogi hive wiąże się z kosztem początkowym 2,50 zł i 45 groszy za każdą minutę. W przypadku konkurencyjnego Lime, koszty przedstawiają się odpowiednio: 2 zł za start i 50 gr za każdą minutę. Co ciekawe, niebawem do Warszawy ma wejść też CityBee ze swoją ofertą hulajnóg na minuty – takie informacje, jak konkretna data oraz cennik, niestety, póki co nie są znane.

Przy okazji dajcie znać na ile interesuje Was temat elektrycznych hulajnóg. Mam w planach kilka materiałów na ich temat, więc tym bardziej jestem ciekawa odpowiedzi zwrotnej od Was.

źródło: hive