7 marca Sony udostępni Marshmallow dla Xperia Z4 Tablet i czterech smartfonów | Tabletowo.pl

7 marca Sony udostępni Marshmallow dla Xperia Z4 Tablet i czterech smartfonów

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli jesteście użytkownikami sprzętu Sony, wiele wskazuje na to, że część z Was z utęsknieniem wyczekuje aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow. Podczas gdy LG i HTC udostępniło już nową wersję systemu dla swoich modeli, tak Samsung i Sony niestety mocno się ociągają. Na szczęście dziś pojawiły się bardziej konkretne informacje odnośnie japońskiego koncernu.

Na Twitterze brytyjski oddział Sony podzielił się wieściami, że aktualizacja zostanie udostępniona 7 marca. Będzie dostępna dla tabletu Xperia Z4 Tablet, smartfonów z serii Xperia Z5: Xperia Z5, Xperia Z5 Compact i Xperia Z5 Premium oraz Xperia Z3+.

Sony znane jest z tego, że po wypuszczeniu aktualizacji w jednym kraju, oprogramowanie szybko udostępniane jest również w pozostałych rejonach. Na podobną sytuację możemy liczyć w tym przypadku. Oby!

źródło: xperiablog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona