(fot. T-Mobile)

Krótka piłka: 7 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile na kartę

Lubicie dostawać darmowe gigabajty? Kto nie lubi! Klienci T-Mobile, którzy korzystają z usług na kartę mogą cieszyć się dodatkowym pakietem internetu, całkowicie za darmo.

Darmowy internet od T-Mobile

Co prawda w aplikacji Mój T-Mobile można aktywować darmowe pakiety internetu w każdy piątek, ale operator najwyraźniej chce wesprzeć swoich klientów dodatkową paczką danych. Stąd od dziś do 25 kwietnia można aktywować bonusowy pakiet 7 GB na 7 dni.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci ofert T‑Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę (sorry, abonamentowcy – nie tym razem). Pakiet aktywujemy SMS-em o treści: „TAK”, wysłanym na odpowiedni numer. W zależności od rodzaju oferty, numery te będą się różnić. Tak więc dla:

  • T‑Mobile na kartę„TAK” na numer 80401
  • T‑Mobile MIX„TAK” na numer 80404,
  • Heyah na kartę„TAK” na numer 80402.

I załatwione!

10 GB za każde doładowanie dla klientów T‑Mobile na kartę

Przy okazji warto wspomnieć, że T‑Mobile przedłuża do końca roku promocję „GB za doładowanie” skierowaną do klientów na kartę. Dzięki niej przy każdorazowym zasileniu konta kwotą minimum 25 zł za pośrednictwem aplikacji Mój T‑Mobile lub strony internetowej, klienci otrzymują w prezencie dodatkowe 10 GB internetu. 

Na wykorzystanie bonusu internetowego mamy 30 dni. Aktywuje się on automatycznie, a klient jest informowany o tym poprzez wiadomość SMS. Więcej na temat tej oferty możecie przeczytać na stronie T-Mobile.

źródło: materiały prasowe