7-calowy Samsung Galaxy Tape – znamy nieoficjalną specyfikację

Redaktorzy te Tinh ujawnili nowe szczegóły odnośnie tabletu Samsunga. Serwis możemy traktować jako bardzo wiarygodne źródło, więc poniższe informacje mogą się okazać prawdziwe. Co ważne, im więcej pojawia się nowych wiadomości na temat tabletu Tab, tym bardziej można go traktować jako głównego rywala iPada. Spójrzcie sami na jego nieoficjalną specyfikację.

Najnowsze informacje wskazują na to, że Samsung Tab wyposażony będzie w dotykowy ekran Super AMOLED o przekątnej 7-cala, procesor A8 o taktowaniu 1,2 GHz, WiFi oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Urządzenie ważące 370 gramów ma być kontrolowane przez system Android w najnowszej wersji –2.2 Froyo. Najprawdopodobniej znajdziemy w nim także interfejs użytkownika TouchWiz.

Samsung Tab będzie oferować 16 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć o kolejne 32 GB dzięki slotowi kart pamięci microSD. Nie powinno w nim zabraknąć także modułu Bluetooth oraz – skoro ma być godnym rywalem tabletu Apple – 3G.

Według wcześniejszych spekulacji, 7-calowy Samsung Tab ma się pojawić na rynku w sierpniu bieżącego roku. Cena urządzenia nie jest znana.

UPDATE:
Wszystko wskazuje na to, że 7-calowy tablet Samsunga będzie się nazywa? Galaxy Tape.