Samsung szykuje tablety z 8- i 10-calowym ekranem

Wygląda na to, że Samsung bardzo chce stać się jednym z najbardziej liczących się graczy na rynku wszelkich mobilnych urządzeń. W ostatnich dniach pojawiły się nieoficjalne informacje odnośnie pierwszego tabletu firmy – Galaxy Tab – z ekranem o przekątnej 7-cali, a dziś znamy już kolejne plotki.

Dzisiejsze spekulacje skierowane są w stronę tabletów Samsunga, których – rzekomo – ma być zaprezentowanych w tym roku minimum trzy. Wszystko wskazuje na to, że koreański koncern szykuje kilka nowych urządzeń wyposażonych w ekrany 7-, 8- i 10-calowe. To by się zgadzało z wcześniejszymi plotkami.

Ale to nie wszystko. Dzisiejsze informacje ujawniły również prawdopodobne daty, w których zostaną oficjalnie ogłoszone najnowsze urządzenia Samsunga. Tablety z 7-calowym ekranem mają się pojawić w sierpniu, z 8-calowym – w październiku, natomiast z 10-calowym – w grudniu.

Jestem bardzo ciekawa czy Samsungowi uda się zaistnieć na rynku tabletów. Potencjał ma, ale czy klienci będą chcieli kupować urządzenia tego producenta?