Halo Infinite - premiery gier grudzień 2021

Fabularny gameplay z Halo Infinite. Sporo się tu dzieje!

Premiera Halo Infinite zbliża się wielkimi krokami, a Microsoft raczy miłośników serii kolejnymi smakowitymi kąskami z gry. Tym razem – zgodnie z obietnicą – udostępniono nowy gameplay fabularny, z którego można wyczytać sporo interesujących faktów.

Halo Infinite nadchodzi!

Premiera Halo Infinite została zaplanowana na 8 grudnia. Będzie to już 6 odsłona serii, która zebrała na całym świecie pokaźne grono wiernych fanów. Na graczy czeka nie tylko legendarny tryb wieloosobowy, ale również rozbudowana kampania single-player.

Nie każdy tryb będzie dostępny od dnia premiery. Fani rozgrywek kooperacyjnych będą musieli trochę zaczekać. Na szczęście, cytując klasyka „co się odwlecze, to nie uciecze”, bo Halo Infinite będzie systematycznie wzbogacane o nową zawartość, a darmowe starcia PvP mają zagwarantować produkcji bardzo długi żywot.

Dostaniemy w pakiecie zarówno nowe mapy i tryby, jak i urozmaicające zabawę sezonowe wydarzenia. Ponadto, twórcy zapewniają, że gra będzie działać bez zarzutu także na konsolach Xbox One. Na Xbox X Series ma natomiast zachwycać grafiką i płynnością rozgrywki. Co z tego wyjdzie? Cóż, okaże się już wkrótce.

Halo Infinite zdebiutuje na rynku 8 grudnia 2021 roku na konsolach Xbox One i Xbox X Series oraz na PC.

Kilka szczegółów na temat gry

Dla osób niezaznajomionych z serią – wrzucam kilka szczegółów dotyczących gry. Halo Infinite to szósta odsłona popularnej serii FPS-ów. Gracze ponownie wcielają się w Master Chiefa – żołnierza, dysponującego potężnymi umiejętnościami. Będzie on musiał przerwać krwawe rządy terroru i przywrócić równowagę w galaktyce!

Podczas zabawy wykonujemy misje, w trakcie których większość czasu poświęcamy na walkę z przeciwnikami. Do ich uśmiercania oddano nam cały arsenał broni, pojazdów i innych bajerów, mających dawać nieograniczoną satysfakcję. Kampanię fabularną możemy odkrywać samodzielnie lub z innymi graczami.

Dodatkowo, w ramach modelu free-to-play zagramy w tryb multiplayer. Gra zaoferuje moduł Areny, gdzie zmierzą się ze sobą 4-osobowe drużyny oraz moduł Big Team Battle, gdzie walczyć będzie ze sobą nawet 24 graczy.