Elden Ring opóźnione. W listopadzie ruszą beta-testy trybu sieciowego

No i stało się! Premiera Elden Ring – jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji od twórców serii Dark Souls, będzie opóźniona. Początkowo planowano ją na styczeń następnego roku, ale ze względu na konieczność dopracowania tytułu, zdecydowano się ją przełożyć. Twórcy poinformowali także o dacie rozpoczęcia zamkniętych beta-testów trybu sieciowego.

Elden Ring – spadkobierca serii Dark Souls

Nie da się zaprzeczyć, że gracze mają wysokie oczekiwania wobec nadchodzącej produkcji od FromSoftware. Studio przygotowuje swój tytuł we współpracy z twórcą Gry o Tron, czyli Georgem R.R. Martinem, a według dostępnych w sieci materiałów – gra prezentuje się bardzo dobrze!

Początkowo miała trafić do naszych bibliotek już w styczniu, ale twórcy potrzebują więcej czasu, żeby ją dopracować. Nowa data premiery została wyznaczona na 25 lutego.

Tryb sieciowy z beta-testami w listopadzie

Już 12-15 listopada będziecie mogli wziąć udział w zamkniętych beta-testach trybu sieciowego w grze Elden Ring. Możecie w ten sposób przysłużyć się twórcom i pomóc im w sprawdzeniu serwerów sieciowych przed premierą – tak, Elden Ring zyska tryb wieloosobowy. Do testowania gry możecie zgłosić się tutaj.

Beta-testy odbędą się:

  • 12 listopada od 12:00 do 15:00
  • 13 listopada od 4:00 do 7:00
  • 14 listopada od 12:00 do 15:00
  • 15 listopada od 4:00 do 7:00

Elden Ring świeżo po zapowiedzi stał się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier – nie tylko wśród fanów gatunku soulslike. Tym razem ma być to zarówno charakteryzujący się bardzo wysokim poziomem trudności RPG akcji, jak również gra oferująca ciekawą historię i możliwość rozwoju postaci. W przeciwieństwie do poprzedniej produkcji studia, czyli Sekiro: Shadows Die Twice – tutaj będziemy mieć możliwość stworzenia własnej postaci od zera (decydując o wyglądzie, płci i umiejętnościach). Gra zaoferuje również ogromny otwarty świat.