Apple Event (fot. TechCrunch)

Apple podało datę prezentacji iPhone’a 13. Przygotujcie się na 14 września

Apple rozsyła już zaproszenia na wydarzenie, podczas którego poznamy nową generację smartfonów producenta z Cupertino. Już za tydzień zostanie zaprezentowany nowy iPhone 13.

Cztery modele iPhone 13 na jednej imprezie

Apple najpewniej nie będzie w stanie powstrzymać wszystkich przecieków o nadchodzących smartfonach z rodziny iPhone 13. Z drugiej strony, mało prawdopodobne, by udało się zgromadzić komplet informacji o wszystkich urządzeniach, które mają być pokazane na zbliżającym się wydarzeniu Apple – a będzie ich sporo.

W tym roku spodziewamy się czterech iPhone’ów 13. Mają to być:

  • iPhone 13,
  • iPhone 13 mini,
  • iPhone 13 Pro,
  • iPhone 13 Pro Max.

To jednak nie wszystko. Oprócz smartfonów, Apple zapewne pokaże nam także nowy model smartwatcha. W jego wypadku zmian względem aktualnej generacji Apple Watcha ma być więcej niż między starszymi a nowymi iPhone’ami. Zegarek ma zyskać odświeżony design z bardziej ściętymi krawędziami koperty, by upodobnić go do stylu znanego z iPhone’a 12, a który będzie obecny także w iPhone’ach 13.

Trudno powiedzieć, co Tim Cook i spółka szykują w kontekście urządzeń muzycznych oraz działu usług. Trudno jednak spodziewać się, by Cupertino przynajmniej nie pochwaliło się jakimiś statystykami na ten temat. A może będzie nam dane zobaczyć AirPodsy 3?

Kiedy oglądać Apple Event?

Konferencję Apple zaplanowano na 14 września. Rozpocznie się ona o godzinie 19:00 naszego czasu. By móc być na bieżąco z transmisją, warto odwiedzić oficjalną stronę Apple, na której pojawi się link do streamu, lub ewentualnie skorzystać z oficjalnego kanału Apple na YouTube.