fot. Pixabay

Rodzinka też może korzystać z Flexa – dodatkowa karta SIM od Orange

Orange ma prezent dla osób korzystających z numerów w ramach usługi Flex Rodzina. Od teraz będzie można skorzystać z dodatkowej karty SIM. Może się przydać!

Reklama

Flex Rodzina z prezentem

Ci, którzy korzystają z usługi Flex Rodzina, mogą znaleźć teraz w aplikacji operatora nową opcję, umożliwiającą skorzystanie z dodatkowej karty SIM. Dzięki temu, można odbierać połączenia czy wiadomości kierowane na ten sam numer na drugim urządzeniu, na przykład smartwatchu, tablecie, modemie lub telefonie.

Jak podaje pomarańczowy operator, z dodatkowej karty SIM korzysta w tym momencie 20% użytkowników Orange Flex. Przy okazji podzielono się informacją, że 33% z tych urządzeń, w których działa dodatkowa karta SIM, to sprzęty obsługujące technologię eSIM.

O co chodzi z usługą Flex Rodzina?

Jeśli mamy konto Flex dla Ciebie lub Flex dla Firm, możemy utworzyć grupę rodzinną w aplikacji Orange Flex. Dodajemy tam numery telefonu naszych bliskich, znajomych lub współpracowników i wybieramy im plany. Wtedy można zarządzać wydatkami na usługi telekomunikacyjne całej grupy z jednego miejsca. Rzecz może się też okazać przydatna, by zarządzać kontem seniora. Jak podaje Orange, aktualnie 16% użytkowników Flexa należy do jakiejś grupy rodzinnej.