Czas zacząć weekend: łapcie 3 GB darmowego internetu od T-Mobile

Wakacje to ten dziwny okres w roku, w którym pakiety internetu topnieją szybciej niż lody w pełnym słońcu. Jak to dobrze, że operatorzy ratują nas darmowymi bonusami w postaci bezpłatnych gigabajtów, jak na przykład T-Mobile.

Reklama

3 GB za darmo od T-Mobile

Póki mamy znakomitą pogodę, aż szkoda siedzieć w domu! Podróże mają jednak jedną dość istotną konsekwencję – chcąc pozostać w łączności ze światem, ale będąc poza zasięgiem sieci WiFi, jesteśmy skazani na korzystanie z mobilnego transferu danych w smartfonie. A to z kolei powoduje, że pakiety internetowe, które zwykle nam wystarczały, teraz kurczą się w zastraszającym tempie. T-Mobile wychodzi naprzeciw potrzeb wakacyjnych podróżników i proponuje uruchomienie bezpłatnego pakietu 3 GB.

Od 13 do 15 sierpnia, odwiedzając aplikację „Mój T-Mobile”, będziemy w stanie aktywować bonus, dzięki któremu wycieczki w nieznane nie będą takim obciążeniem dla naszych pakietów internetowych. Prezent można odebrać także poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji „Happy Fridays” może skorzystać tylko jeden raz.

Nie tylko T-Mobile ma dla nas prezent

Jeśli jesteście abonentami Orange, pamiętajcie o odwiedzeniu aplikacji operatora. Powinna na Was tam czekać możliwość aktywacji usługi Music Pass na okres 12 miesięcy lub pakiet internetowy. Szkoda, żeby się zmarnowały!