składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold 2 foldable smartphone
Samsung Galaxy Z Fold 2

Mamy tapety z nowych Galaxy Z! Ładne?

Choć do premiery najnowszych, składanych smartfonów Samsunga, pozostało kilkanaście dni, już można pobierać i przymierzać tapety, jakie producent zainstalował w ich pamięci. Dla idealnego efektu trzeba jednak być posiadaczem odpowiedniego smartfona.

Reklama

Tapeta – ważna czy niekoniecznie?

Prawdę powiedziawszy, już od kilku lat właściwie nie przykładam wagi do tego, co znajduje się na tapecie w moim smartfonie, oczywiście pod warunkiem, że jej wygląd nie powoduje spadku czytelności interfejsu. Były jednak czasy, gdy poświęcałem na personalizację wyglądu smartfona znacznie więcej czasu, a prawdziwym rarytasem były tapety z nowych, często jeszcze niezaprezentowanych urządzeń.

Tak właśnie było w przypadku prezentacji Samsunga Galaxy S3. Jako ówczesny posiadacz jego poprzednika – Galaxy S2, robiłem wszystko, by upodobnić wygląd starszego smartfona do jego następcy. W grę wchodziła wówczas nie tylko zmiana tapety, ale też całej nakładki systemowej, na nowszą i zdecydowanie bardziej świeżą.

Teraz, jednymi z najciekawszych smartfonów, jakie wchodzą do sprzedaży, są te wyposażone w składane ekrany. Już niedługo będziemy świadkami premiery Samsunga Galaxy Z Fold 3 i kolejnej odsłony Galaxy Z Flip. Choć nowe modele wciąż skrywają przed nami wiele tajemnic, jedną z nich przestały być właśnie tapety.

Znajdziecie je poniżej, jednak, jak można się domyślić, najbardziej przydadzą się tym, którzy już posiadają jeden ze składanych smartfonów Samsunga: Z Fold 2 albo Z Flip.

Samsung Galaxy Z Fold 3: preinstalowane tapety

Samsung Galaxy Z Flip 3: preinstalowane tapety

Jeśli dysponujecie składanym smartfonem, dajcie znać, jak się prezentują na ekranie.