smartfon Huawei P50 smartphone
Huawei P50 (źródło: Huawei)

To może być premiera Huawei P50! Firma zapowiada dużą konferencję

Na flagowego Huawei P50 czekamy już dobrych parę miesięcy. Najwyraźniej firma dojrzała już do tego, by oficjalnie zaprezentować nam ten smartfon.

Reklama

Nowe produkty Huawei już niebawem

Huawei zawsze miało sporo do pokazania swoim fanom podczas konferencji organizowanych na wiosnę. W tym roku jednak nie zobaczyliśmy żadnych flagowych smartfonów podczas marcowych prezentacji, bo ich po prostu nie było. Nie licząc kilku ogłoszeń dotyczących systemu Harmony OS, trudno wskazać jakieś bardziej konkretne zapowiedzi od Huawei. Tym bardziej cieszy, że firma podała oficjalną datę zaprezentowania nowych produktów.

29 lipca będziemy mogli być świadkami wprowadzenia nowych flagowych urządzeń Huawei. Przynajmniej w ten sposób ogłasza je ten producent. Nie ma więc potwierdzenia, że chodzi o smartfon, ale nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej. Wszak na tę datę premiery nowego telefonu wskazywała już branża.

Czego spodziewać się po Huawei P50?

Huawei z pewnością będzie jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, smartfonem do zdjęć. Przy zastosowaniu matrycy o wielkości 1″ od Sony (IMX800) i przynajmniej tak zaawansowanej optyce jak w poprzednim modelu z serii „P”, możemy być spokojni o solidne zaplecze fotograficzne.

Huawei P50 series (fot. @rodent950)

Niestety, nie będzie nam pewnie dane skorzystać z Huawei P50 w połączeniu z usługami Google. Konflikt na linii USA-Huawei wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie cokolwiek się w tym temacie zmieniło. Pewnie przyjdzie nam przetestować nowego flagowca, korzystając z Huawei Mobile Services.