Rzecz niebywała: Apple daje coś za darmo! AirPodsy gratis do wybranych urządzeń, ale tylko dla studentów

Apple niemal każdego roku organizuje specjalne zniżki dla sektora edukacyjnego, w tym także w Polsce. Tym razem, kupując wybrane komputery Mac, MacBooki czy iPady, można dostać prezent w postaci słuchawek AirPods drugiej generacji.

Kupujesz sprzęt Apple, dostajesz słuchawki gratis

Otwierając główną stronę apple.com, przywita nas ogromny baner z informacją o specjalnej akcji, w ramach której kupując wybrane modele Maków, MacBooków i iPadów, dostaniemy w prezencie słuchawki AirPods oraz możliwość wykupienia Apple Care Protection Plan taniej o 20%. Oczywiście kupującym przysługuje także zwyczajowe trzy miesiące Apple Arcade, Apple Music i Apple TV+ gratis.

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów sektora edukacyjnego, a więc studentów lub ich rodziców, kupujących uczniom sprzęt oraz nauczycieli i pracowników systemu edukacji (publicznego lub prywatnego). Weryfikacja statusu danego klienta odbywa się przez system UNIDAYS.

Jakie urządzenia kwalifikują się do promocji? Wszystko rozpisane jest w Regulaminie akcji. Poniższa tabelka wyjaśnia kilka niuansów oferty:

Kategoria produktówKwalifikujące się produktyProdukt PromocyjnyZniżka promocyjna
MaciMac, Mac mini, Mac Pro, MacBook Pro i MacBook Air, w tym wersje w konfigura­cjach na zamówienie (każdy z nich to „Kwalifiku­jący się Mac”).AirPods z etui ładującym
lub
AirPods z bezprzewo­dowym etui ładującym
lub
AirPods Pro
649,59 zł
iPadiPad Pro i iPad Air (każdy z nich to „Kwalifiku­jący się iPad”).
(iPad 8. generacji i iPad mini są wyłączone z Oferty).
AirPods z etui ładującym
lub
AirPods z bezprzewo­dowym etui ładującym
lub
AirPods Pro
649,59 zł

Jak widać, kupujący nie tylko mogą odebrać za darmo słuchawki AirPods, ale otrzymają zniżkę także wtedy, gdy wybiorą wersję z bezprzewodowym etui ładującym lub model AirPods Pro. W wypadku tej ostatniej opcji wydaje się to być szczególnie atrakcyjna oferta – blisko 650 złotych zniżki na te słuchawki to znakomity deal!

Warto zastanowić się nad udziałem

Jeśli w tym roku ruszymy na uczelnię, warto przemyśleć zakup urządzenia Apple – darmowe AirPodsy albo AirPodsy Pro w wyraźnie niższej cenie to naprawdę przyjemny dodatek. Promocja już się rozpoczęła i kończy się 11 października 2021 roku lub w momencie wyczerpania się zapasów produktów promocyjnych, co może nastąpić znacznie szybciej.