5,5-calowy Samsung SM-E700F będzie przedstawicielem serii E | Tabletowo.pl

5,5-calowy Samsung SM-E700F będzie przedstawicielem serii E

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ostatnich miesięcy nie może zaliczyć do idealnych. Oczywiście nadal radzi sobie znakomicie i większość producentów może im tylko zazdrościć, ale Koreańczycy oczekiwali jeszcze lepszych wyników. Szef mobilnego oddziału nie zarobił tyle, ile w poprzednich latach, a Samsung zapowiadał, że zamierza ograniczyć portfolio. Jednak do sieci trafiły informacje o nowej serii, E.

Jeśli mówimy Samsung, większości osób od razu kojarzy się jakiś produkt z serii Galaxy S. Niedługo może się to zmienić, ponieważ coraz ciekawiej wygląda seria A, czyli ta z metalowymi wstawkami. Szczególnie, gdy zobaczymy Galaxy A7, który będzie miał bardzo ciekawą specyfikację. Jednak to nie wszystko i koreańska firma chce wypuścić również nową linie produktów, oznaczoną jako E.

Samsung-SM-E700F

SM-E700F to ma być 5,5-calowy phablet z dual sim, który został wyceniony na 204 dolary. Oprócz niego pojawiały się również przecieki o mniejszych urządzeniach z tej samej serii. Wygląda na to, że mamy tutaj do czynienia z średnią półką, dzięki której może będzie wyglądać to trochę logiczniej. Na razie nazwa Galaxy S dotyczy nie tylko flagowców, ale również dużo słabszych urządzeń. Myślicie, że podział na serie S, A i E będzie sensowny?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona