Ważne

Samsung Galaxy A7 dostrzeżony w FCC!

Samsung zaprezentował ostatnio dwa nowe urządzenia: A3 i A5. Elementem wyróżniającym te konstrukcje są metalowe wstawki, które wyglądają znakomicie. Jednak większość fanów koreańskiej firmy czeka na największego przedstawiciela tej serii, czyli A7, który trafił właśnie do FCC.

Samsung SM-A700, czyli Galaxy A7 już od jakiegoś czasu pokazuje się w różnych internetowych przeciekach. Teraz trafił do FCC i wiemy o nim nieco więcej. Będzie to 5,2-calowy phablet (a nie 5,5-calowy, jak wcześniej mówiono) z ekranem o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc będzie odpowiadać 64-bitowy Snapdragon 615 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 12-megapikselowy aparat, 16 GB pamięci wbudowanej, NFC oraz łączność 4G LTE.

Nie jest znana jego dokładna data premiery, ale powinniśmy zobaczyć go w najbliższych tygodniach. Oczywiście on także będzie mieć metalowe wstawki i podobny wygląd jak reszta produktów z serii Galaxy A. Co sądzicie o tym phablecie, myślicie że przy rozsądnej cenie może okazać się ciekawszym wyborem niż podobne produkty z serii S?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona