Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Odbierz za darmo 5 GB internetu w Orange na kartę

Niektórzy mają to szczęście, że dziś oficjalnie rozpoczęli wakacje i mogą się byczyć przez ponad dwa miesiące. Z tej okazji Orange postanowiło rozdać swoim klientom (i jednocześnie użytkownikom oferty na kartę) bezpłatny pakiet 5 GB internetu. Wystarczy wysłać jeden SMS, żeby go włączyć.

Osoby, które dawno zakończyły swoją edukację, zapewne z zazdrością patrzyły dziś na tłumy dzieci i młodzieży ze świadectwami w dłoniach, gdyż chyba mało kto pogardziłby wizją nicnierobienia przez ponad dwa miesiące (a może nawet i dłużej, jeśli nauczyciele rzeczywiście zaczną ponownie strajkować od września).

Reklama

Orange postanowiło dodatkowo uprzyjemnić moment rozpoczęcia wakacji, jednak – ku uciesze nieco starszych osób – przygotowany przez operatora prezent mogą odebrać wszyscy użytkownicy oferty na kartę. A owym bonusem jest wspomniany już pakiet 5 GB internetu.

Jak włączyć pakiet 5 GB za darmo w Orange?

Podstawowy warunek już znacie – trzeba być użytkownikiem oferty na kartę, a jednocześnie posiadać też aktywne konto (tj. z możliwością wykonywania połączeń głosowych). Oprócz tego wystarczy jeszcze tylko wysłać SMS o treści „WAKACJE” pod bezpłatny numer 80111 w dniach od 19 do 23 czerwca 2019 roku (najpóźniej do godziny 23:59).

Bonus zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin (potwierdzenie Orange prześle w SMS-ie zwrotnym) i będzie ważny do 23 czerwca 2019 roku lub do wcześniejszego wyczerpania całego transferu. Pakiet można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski, poza granicami naszego kraju już nie (wówczas obowiązują ustalone przez operatora warunki i cennik).

Jedna osoba może z powyższej promocji skorzystać tylko jeden raz. Bonusowy pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed innymi uruchomionymi na koncie.

Regulamin promocji „5 GB w prezencie na pierwszy weekend wakacji” (PDF)

Dwa razy więcej internetu w Orange Free na kartę

Przy okazji warto przypomnieć, że cały czas trwa promocja, w ramach której Orange podwaja pakiet internetowy przyznawany po każdym doładowaniu w ofercie Orange Free na kartę. Oferta jest ważna do 31 sierpnia 2019 roku włącznie. Dokładne warunki znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule.

Orange rozdaje gigabajty w wakacje – podwaja internet po doładowaniu w ofercie na kartę

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska