W Orange TV pojawią się niebawem nowe kanały w 4K - Netflix oraz Eleven Sports - Tabletowo.pl

W Orange TV pojawią się niebawem nowe kanały w 4K – Netflix oraz Eleven Sports

Orange i Netflix zacieśniają współpracę. Na konferencji w Warszawie pomarańczowy dostawca usług ogłosił, że w ofercie Orange znajdą się wkrótce nowe kanały. W 4K będzie można oglądać materiały na Eleven Sports oraz seriale i filmy na Netflixie.

Operator wprowadza nowości głównie z myślą o Orange Love. Oferta ta będzie teraz głównym sposobem, w jaki Orange będzie chciało przyciągać do siebie nowych klientów.

Netflix jest już pełen treści w 4K, także będzie z czego wybierać. Z kolei w Eleven Sports w wyższej rozdzielczości obejrzymy mecze Bundesligi i La Liga, choć nie wszystkie. Kolejne materiały będą pojawiać się z czasem. Przypomina to ofertę nc+, które we wtorek 21 listopada nadało przez swoje łącza pierwszy mecz piłkarski w 4K, choć tam akurat współpracy z Netflixem niestety nie ma.

Zgodnie z badaniami Orange, telewizor 4K ma już w swoim salonie co dziesiąty Polak (12%), kolejne 29% zamierza taki kupić, a 82% deklaruje chęć oglądania filmów czy sportu w takiej rozdzielczości

Zarówno dostęp do kanałów Eleven Sports jak i Netflixa będzie różnił się w zależności od pakietu, jaki wybierzemy. W Pakiecie Bogatym znajdą się wszystkie kanały Eleven Sports, zaś w pakiecie Optymalnym będzie dostępny tylko jeden – Eleven Ekstra.

Dziwne, że w związku ze współpracą Orange z Netflixem nie pojawiła się żadna promocja obniżająca abonament. Za jakość filmów w 4K zapłacimy 52 złote, a za niższe plany 43 zł lub 34 zł, czyli bez zmian. Osoby, które korzystają już ze SmartTV, mają też zapewne aplikację Netflixa na telewizorze, zatem oferta Orange miałaby sens, gdyby wiązały się z tym jakieś przywileje.

Sam Netflix nigdy nie stosuje rabatów na plany abonenckie w związku ze współpracą z operatorami, więc ewentualnych bonusów można by się dopominać od Pomarańczowych.

Czy wizja samego 4K jest w stanie przyciągnąć ludzi do oferty? Zobaczymy.

źródło: antyweb.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona