4 kwietnia Apple może pokazać nowe iPady | Tabletowo.pl

4 kwietnia Apple może pokazać nowe iPady

Dołącz do dyskusji 0

Mimo, że sprzedaż iPadów spada, Tim Cook i Apple nadal są zaangażowani w budowanie nowych tabletów. Według dotychczas zebranych informacji, możemy się wkrótce spodziewać premiery trzech nowych urządzeń tej firmy.

Różne raporty odnośnie nowych tabletów Apple często nie są ze sobą zgodne i podają sprzeczne informacje. Plotki głoszą na przykład o tym, że zobaczymy w tym roku trzy modele iPadaodświeżonego 9,7-calowca, odnowionego iPada Pro oraz zupełnie nową, 10,5-calową konstrukcjęPośrednio może świadczyć o tym materiał przekazany przez Marca Alonso, który twierdzi, że otrzymał pewne pliki, potwierdzające istnienie iPada z niecodzienną przekątną ekranu.

Co zastanawiające, Apple na razie nie podało żadnej informacji na temat wiosennej konferencji, co może nasuwać wniosek, że nie jest ona przewidziana na marzec. Redakcja Apple World Today sugeruje, że wydarzenie zaplanowane jest na 4 kwietnia.

Steve Sande, który przekazał te plotki, podejrzewa również, że może mieć ono miejsce w nowym Apple Park, który ma być otwarty właśnie na początku przyszłego miesiąca. Ma to sens z jeszcze jednego powodu: podczas ostatniej prezentacji Apple, Tim Cook podkreślił, że była to jednocześnie ostatnia konferencja w obecnej lokalizacji centrali Apple. Możliwe więc, że nowe iPady ujrzą światło dzienne właśnie podczas spotkania w nowym audytorium imienia Steve’a Jobsa.

Jeżeli impreza Apple rzeczywiście odbędzie się 4 kwietnia, to całkiem możliwe, że zaprezentowane urządzenia będą dostępne w sprzedaży już na następny dzień Wszystkie mają być wyposażone w procesory A10X oraz przycisk „home” znany z iPhone’a 7.

zdjęcie tytułowe: iPad Pro (9,7 cala)

źródło: BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona