4 GB internetu za darmo od Orange – tym razem po wygranej Francuzów | Tabletowo.pl

4 GB internetu za darmo od Orange – tym razem po wygranej Francuzów

Dołącz do dyskusji 0

Mimo, że na Mundialu nie zobaczymy już Polaków, rozgrywane są kolejne mecze – aktualnie jesteśmy w trakcie emocjonującej fazy 1/8 finału, którą ogląda się z przyjemnością (zwłaszcza ten festiwal bramek w meczu Francji z Argentyna!) . Podczas tego meczu zwycięska drużyna zdobyła aż cztery gole. Oznacza to, że klienci Orange mogą skorzystać z całkowicie darmowych 4 GB internetu.

Dzięki Francuzom osoby korzystające z mobilnych usług Orange (zarówno w abonamencie, jak i na kartę), mogą aktywować pakiet 4 GB internetu. Trzeba się jednak spieszyć – akcja jest ważna jeszcze jedynie kilka godzin!

A co trzeba zrobić, żeby odebrać darmowy pakiet? Wystarczy wysłać SMS o treści FRANCJA pod numer 233 (koszt SMS zgodny z cennikiem planu taryfowego, z którego korzystamy). Pakiet jest włączany maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu wysłania wiadomości i jest ważny przez trzy dni od momentu aktywacji.

Jeśli będziemy chcieli sprawdzić, ile pakietu internetowego nam jeszcze zostało, wystarczy zalogować się na stronie www.orange.pl, w aplikacji mobilnej lub, jeśli korzystamy z oferty na kartę, wysyłając wiadomość SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt jednego SMS-a to 20 groszy).

Regulamin promocji dostępny tutaj.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Masz Xiaomi Mi A1? Lepiej wstrzymaj się z aktualizacją do Androida 8.1 Oreo

Najnowsza wersja systemu może usunąć całą historię SMS-ów

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona