3,5 minuty z Asusem Padfone w najnowszym wideo promocyjnym - Tabletowo.pl

3,5 minuty z Asusem Padfone w najnowszym wideo promocyjnym

Tabletowo.pl 3,5 minuty z Asusem Padfone w najnowszym wideo promocyjnym Asus Nowości

Asus Padfone to urządzenie niezwykłe. Łączy w sobie cechy telefonu komórkowego, tabletu internetowego i laptopa. Specyfikacja poszczególnych części zestawu jest nowoczesna i imponująca, podobnie jak czas pracy na baterii, który sięga nawet 17 godzin przeglądaniu internetu za pomocą sieci Wi-Fi i 14 godzin na 3G. Podczas gdy my będziemy pisać specyfikację Asusa Padfone, Wy obejrzyjcie 3,5-minutowe wideo promocyjne opublikowane dziś przez producenta.

Przedstawia ono najważniejsze funkcje, zalety i zastosowanie hybrydy Padfone. Innymi słowy, jest to wideopean ku czci cechującego się nietypową konstrukcją urządzenia i dedykowanych mu akcesoriów. Łapcie popcorn i usadówcie się wygodnie!

Już obejrzeliście? Huh, na czas skończyliśmy ze specyfikacją. Asus Padfone składa się z trzech części: telefonu komórkowego, tabletu i stacji dokującej zawierającej pełnowymiarową klawiaturę komputerową i akumulator o dużej pojemności przedłużający czas pracy urządzenia. Smartfon jest sercem i mózgiem hybrydy i został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm S4 1,5GHz z układem graficznym Adreno 225, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 4,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 pikseli (qHD), aparat cyfrowy 8 Mpix, kamerę internetową VGA, 16GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD oraz obudowę mierzącą 9,2 mm grubości. Stanowiący jego rozszerzenie tablet składa się z 10,1-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, portu microUSB, wyjścia microHDMI, odbiornika GPS oraz kamery internetowej 1,3 Mpix. Całość pracuje w oparciu o najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Prawdopodobna cena Asusa Padfone to około 699 Euro.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona