Już teraz odbierz 3 miesiące ToDoIst Premium! Za darmo!

ToDoIst to jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do planowania dnia. Nawet ja sam, pomimo tego, że nie jest to wyjątkowo często, korzystam z niej od ponad roku. Właśnie pojawiła się promocja, dzięki której zostanę z tym serwisem na dłużej, bowiem każdy za darmo może zgarnąć 3 miesiące konta premium.

Do tej pory korzystałem z konta premium, które otrzymałem bezpłatnie, jednak nie pamiętam już jak to się stało. Niestety, ten błogi czas powoli dobiega do końca, bowiem już 5 kwietnia moja subskrypcja premium miała wygasnąć. Na szczęście pojawiła się świetna promocja, dzięki której każdy może przedłużyć ten okres o kolejne trzy miesiące.

Reklama

Co należy zrobić?

Wystarczy wejść na tę stronę i zalogować się na swoje konto ToDoIst. Nastepnie zostaniemy poproszeni o wpisanie kodu promocyjnego, który brzmi tak: Skillshare2018. Co ważne, z promocji skorzystać może każdy – osoba, która do tej pory nie miała konta premium, jak i użytkownik już z uruchomioną subskrypcją.

Roczne członkowstwo premium kosztuje 31,99 EUR (około 133 złotych), co oznacza, że dzięki tej promocji oszczędzamy ponad 30 złotych. Jak dla mnie to świetna wiadomość.

Jak widać, moja subskrypcja została przedłużona do 5 lipca

Jak już wspomniałem, z ToDoIst korzysta wiele osób, również Kasia, która wspomniała o tej aplikacji w swoim artykule opisującym programy, które użytkuje najczęściej

Jestem osobą, która musi na bieżąco ogarniać całe mnóstwo tematów. Zazwyczaj potrafię je wszystkie spamiętać, ale zdarza się i tak, że coś mi umyka – ucieka z pamięci. Właśnie dlatego zaczęłam korzystać z ToDoList. Świetna aplikacja, która pozwala mi panować nad wszystkimi rzeczami, które powinnam zrobić (tak, niestety, często przekładam zadania na kolejne dni…).

Ja sam najczęściej wykorzystuje ToDoIst do zapisania sobie tematów artykułów, które mam zamiar napisać, ale również nie brakuje zadań związanych z moim prywatnym życiem. Przyznam szczerze, że ToDoIst to najlepsza aplikacja tego typu i jak na razie nie mam powodów, by zamienić ją na coś innego.

info dzięki @rotsap_