Meizu Pro 6S

3 listopada będzie się działo! Tego dnia zadebiutuje nie tylko Mate 9 (Pro), ale też Meizu Pro 6S

Jeśli tak samo, jak ja, zapisujecie sobie w kalendarzu daty prezentacji nowych urządzeń, to okaże się, że 3 listopada czeka nas nie jedna, a dwie premiery. Tego dnia Huawei pochwali się swoim Mate’em 9 (również w wersji Pro), a Meizu Pro 6S. Jak myślicie, któremu producentowi uda się wywołać większy efekt WOW?

Założę się, że większość z Was zgodzi się ze mną, że to Huawei skradnie nasze serca 3 listopada. Nowość Meizu zapowiada się bowiem na odgrzewany kotlet, który względem pierwowzoru doczekał się jedynie lekkiego liftingu.

Wątpliwe, żeby Meizu nas czymś w przypadku Pro 6S naprawdę zaskoczyło. Z dotychczasowych doniesień wynika, że Chińczycy zastosują inny niż MediaTek Helio X25 procesor, aczkolwiek nie wiadomo, czy będzie to jego mocniejsza, czy może jednak słabsza wersja. Wspierać go ma 4GB RAM. Pamięć wewnętrzna ma z kolei mieć pojemność 64GB.

Wyświetlacz, zastosowany w tym modelu, zapewne będzie miał taką samą przekątną, jak w Pro 6, czyli 5,2 cala. Rozdzielczość, Full HD, na pewno pozostanie niezmieniona. Czy Meizu ponownie użyje ekranu AMOLED? Prawdopodobnie tak.

Nie ukrywam, że osobiście czekam na premierę Meizu Pro 6S, ponieważ ciekawi mnie, co zaoferuje ten model i czy będzie stanowił konkurencję czy alternatywę dla Pro 6. Wcześniej jednak, bo 31 października, producent zaprezentuje Meizu M5, którym – niestety – możemy się dość mocno rozczarować…

Zaproszenie na premierę Meizu Pro 6S
Zaproszenie na premierę Meizu Pro 6S

Źródło: AndroidPure