Wow! Do zgarnięcia darmowe 3 miesiące Todoist w wersji Premium

„Twoje konto premium w Todoist wygaśnie już 5 marca” – dokładnie taki napis zobaczyłem zaledwie kilka dni temu na ekranie swojego smartfona. Nieco mnie to zasmuciło – przecież z Todoist Premium korzystam już od ponad dwóch lat i ciężko mi będzie wrócić do wersji darmowej. Postanowiłem więc subskrypcję tę jakoś przedłużyć (oczywiście bez wydawania pieniędzy, hehe) i tak właśnie znalazłem kod bonusowy, który dał mi aż 3 miesiące darmowego konta Premium.

Todoist to jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do planowania dnia. Uwielbiam ją za prostotę i współpracę z innymi aplikacjami – zadania, które dodaję w tej usłudze, pojawiają się w kalendarzu, a z kalendarza importowane są do Event Flow – mojego widżetu z wydarzeniami na ekranie głównym smartfona. Dodatkowo aplikacje obsługujące Todoist znajdziemy na wielu platformach, również na Linuksie (nieoficjalne programy Electron).

Reklama

Jak możecie zobaczyć, mój okres Todoist Premium wygasłby już jutro. Na szczęście udało mi się znaleźć kod bonusowy, który przedłużył subskrypcję o kolejne trzy miesiące, czyli do 5 czerwca.

Jak uzyskać dodatkowe 3 miesiące konta premium?

Aby uzyskać dodatkowe 3 miesiące konta premium musimy wejść na stronę www.todoist.com/redeem, zalogować się na swoje konto i wpisać kod: TDSANEBOX2019. Po naciśnięciu przycisku Aktualizacja powinniśmy zobaczyć poniższy komunikat.

Tak jak wspomniałem wcześniej, z Todoist Premium korzystam nieprzerwanie od 2 lat, a na to udogodnienie nie wydałem ani złotówki – to wszystko dzięki promocjom. Ba! nie wiem czy pamiętacie, ale przed rokiem właśnie dzięki specjalnym kodom bonusowym można było uzyskać aż 11 miesięcy premium za darmo.

Źródło: Wykop, własne