Szaleństwo! Do odebrania nawet 11 miesięcy konta Premium w ToDoIst

Czasami, by w pełni móc skorzystać z danej usługi, zmuszeni jesteśmy do zakupienia konta premium, czego dla mnie genialnym przykładem jest Spotify. Również jest tak w przypadku ToDoIst, czyli jednej z najpopularniejszych aplikacji do planowania swojego dnia. Właśnie teraz każdy z Was ma możliwość zdobycia nawet 11 miesięcy konta premium w tej usłudze.

Kilka dni temu informowałem Was o tym, że pojawił się kod bonusowy, dzięki któremu każdy mógł przedłużyć swój okres konta premium o 3 miesiące. Okazało się jednak, że nie są to jedyne takie kody. W zasadzie, to istnieją jeszcze trzy inne, każdy ważny.

Reklama

Co należy zrobić?

Aby móc skorzystać z promocji, należy wejść na tę stronę i wpisać poniższe kody bonusowe:

FreelancerClub

TodoistFreedom

6K94QXHTQ6

Skillshare2018 (ten kod podawałem Wam w poprzednim artykule o ToDoIst – jeśli wtedy z niego nie skorzystałeś , to możesz zrobić to teraz)

Wykorzystanie trzech pierwszych kodów sprawiło, że moja subskrypcja premium została przedłużona z 5 lipca 2018 do 5 marca 2019, czyli o dodatkowe 8 miesięcy. Aktywowanie wszystkich kodów bonusowych sprawi, że nasze konto premium zostanie przedłużone o 11 miesięcy, co w przeliczeniu na złotówki daje oszczędność 128 PLN.

Kody bonusowe należy wprowadzić w polu tekstowym, które znajduje się na środku strony

Dlaczego warto zainteresować się subskrypcją Premium?

ToDoIst Premium to szereg przeróżnych udogodnień. Przede wszystkim rozszerzają się możliwości powiadamiania nas o danym zadaniu. Notyfikacje mogą się wyświetlić o wybranej przez nas godzinie lub wtedy, gdy będziemy przebywać w danej lokalizacji. Nie brakuje również ułatwień w kwestii personalizacji i synchronizacji.

Z ToDoIst zacząłem korzystać dlatego, że od znajomego otrzymałem trzymiesieczną subskrypcję premium. To sprawiło, że szybko się do tej aplikacji przyzwyczaiłem. Następnie ten okres przedłużyłem, kupując smartfon Huawei P9. Bardzo się ucieszyłem z dostępności powyższych kodów bonusowych, bowiem moje konto premium powoli się już kończyło.

Jak możecie zauważyć, moja subskrypcja premium kończy się dopiero 5 marca 2019.

Znam wiele osób, które korzystają z ToDoIst. Jedną z nich jest Kasia, która na temat tego programu wypowiedziała takie słowa:

Jestem osobą, która musi na bieżąco ogarniać całe mnóstwo tematów. Zazwyczaj potrafię je wszystkie spamiętać, ale zdarza się i tak, że coś mi umyka – ucieka z pamięci. Właśnie dlatego zaczęłam korzystać z ToDoList. Świetna aplikacja, która pozwala mi panować nad wszystkimi rzeczami, które powinnam zrobić (tak, niestety, często przekładam zadania na kolejne dni…).

Mi natomiast pozostało jedynie zgodzić się z tą opinią, bowiem tak samo jak Kasia, tak i ja w zwyczaju mam przekładać zadania na następne dni ;).

Źródło: Reddit przez Android.com.pl