28600 mAh mocy od Asusa w nowym powerbanku ZenPower Max | Tabletowo.pl

28600 mAh mocy od Asusa w nowym powerbanku ZenPower Max

Dołącz do dyskusji 0

Z powodu coraz gorzej sprawujących się baterii w smartfonach na popularności zyskały powerbanki. Dodatkową falę ich sprzedaży przyniosła gra Pokemon Go, która do działania potrzebuje stale włączonego ekranu, danych mobilnych oraz GPSu, co jest bezlitosne dla akumulatora urządzenia. Do sprostania takiego zużyciu prądu potrzebny jest bank energii o bardzo dużej pojemności. Taki w swojej ofercie ma teraz Asus, a jest nim ZenPower Max o pojemności aż 28600 mAh.

Asus ma już w swojej ofercie kilka powerbanków – ZenPower o pojemności 9600 mAh, ZenPower Pro i Combo – 10050 mAh oraz ZenPower Ultra – 20100 mAh. Nowy ZenPower Max jest najcięższym działem wytoczonym przez tajwańskiego producenta. Mimo ogromnej pojemności nie wygląda on na przerażająco wielkie urządzenie (wymiarów póki co nie znamy).

ASUS-zenpower-max-3-1

ZenPower Max ma wbudowane dwa porty USB generujące na wyjściu prąd odpowiednio: 5V 2.4A/9V 2A/12V 1.5A oraz jeden port USB-C: 5V 3A/12V 3A/20V 3A. Należy wspomnieć, iż powerbank wspiera technologię szybkiego ładownia Quick Charge. Oczywiście możemy tutaj ładować z każdego portu inne urządzenie, którym może być nie tylko smartfon, ale też tablet lub laptop (po podpięciu odpowiedniego interfejsu) w tym samym czasie.

ASUS-zenpower-max-2

Sam powerbank ma też wbudowaną latarkę LED, która może wytrzymać ponad 12 dni ciągłego świecenia.

ASUS-zenpower-max-7

Najnowsze urządzenie Asusa będzie można kupić za 1054 juany, co po przeliczeniu daje nam ok. 158 dolarów. Czy ktoś z czytelników uważa, że jego powerbank ma za małą pojemność i  zakupi nowe dziecko tajwańskiego producenta?

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona