Niektórzy powątpiewali w jego istnienie. Oto dowód na to, że Samsung pracuje nad Galaxy Tab S4 - Tabletowo.pl
Ważne

Niektórzy powątpiewali w jego istnienie. Oto dowód na to, że Samsung pracuje nad Galaxy Tab S4

Po premierze tabletu Galaxy Tab S3 na ubiegłorocznych targach Mobile World Congress, wielu oczekiwało, że Samsung pójdzie tą samą ścieżką i zaprezentuje jego następcę w trakcie targów MWC w tym roku. Tak się jednak nie stało, gdyż Koreańczycy całkowicie skupili się na smartfonach Galaxy S9 i Galaxy S9+. Nie znaczy to jednak, że Samsung porzucił plan wydania flagowego tabletu.

O Galaxy Tab S4 słyszeliśmy trochę plotek i nieoficjalnych donosów, ale nie było żadnej „podkładki” na te rewelacje. Ostatnio jednak zaczęły się one pojawiać, i to coraz częściej, co sugerowałoby, że Samsung rzeczywiście działa w tym temacie.

Informacje o nowym tablecie Samsunga pojawiały się w wynikach benchmarków GFXBench, na stronach certyfikacji Wi-Fi Alliance i agencji zatwierdzających do użytku moduły Bluetooth. Tym razem mamy zrzut ekranu z Geekbench, dzięki czemu dowiadujemy się nieco więcej na temat specyfikacji następcy Galaxy Tab S3 (czy już wspominałem, że wkrótce dostanie Androida Oreo?).

Tabletowo.pl Niektórzy powątpiewali w jego istnienie. Oto dowód na to, że Samsung pracuje nad Galaxy Tab S4 Plotki / Przecieki Samsung Tablety

Zgodnie z tymi danymi, tablet będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM i zadziała na Androidzie 8.1 Oreo zaraz po wyjęciu z pudełka. Inne źródła wskazują również, że treści będą wyświetlane na 10,5-calowym ekranie o proporcjach 16:10. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 64 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście pomniejszonych o miejsce zajmowane przez system.

Użytkownicy będą mogli skorzystać z 13-megapikselowego aparatu głównego lub 8-megapikselowej kamerki przedniej. W obiegu powinna pojawić się zarówno wersja z Wi-Fi, jak również opcja z LTE.

Skoro Galaxy Tab S3 debiutował na MWC 2017, a na tegorocznych targach Mobile World Congress Samsung nawet nie pisnął o Galaxy Tab S4, to nasze prognozy dotyczące tego, kiedy pojawi się nowy topowy tablet z Korei, mogą być równie dokładne jak Wasze. Po prostu czekamy .

źródło: TheAndroidSoul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona