To już ostatni moment, aby załapać się na 12 miesięcy darmowego dostępu do Showmax (tylko dla klientów Play)

Play przypomina: użytkownicy wybranych ofert mogą skorzystać z promocji, dzięki której całkowicie za darmo dostaną 12 miesięcy dostępu do Showmax. Czasu nie pozostało jednak za wiele, bo już tylko siedem dni. Nie warto więc zwlekać, gdyż można stracić świetną okazję.

Showmax to platforma, na której można oglądać zarówno seriale (m.in. Ucho Prezesa, Botoks, Agenci T.A.R.C.Z.Y., SNL Polska, Fargo, Egzorcysta, Mr Robot, Planeta Ziemia II, Dexter czy Dr House), jak i filmy (m.in. Fanatyk, Bękarty Wojny, Pitbull. Niebezpieczne Kobiety czy seria Fast & Furious). Standardowo dostęp do niej kosztuje 19,90 złotych, lecz dzięki trwającej wciąż promocji, użytkownicy wybranych ofert mogą korzystać z usługi przez 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Aby sprawdzić, czy jest się uprawnionym do skorzystania z promocji, najlepiej wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 800. Jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, wówczas należy udać się na podlinkowaną na końcu tego artykułu stronę, kliknąć “Aktywuj dostęp” i się zarejestrować oraz podać uprawniony numer telefonu.

Po wykonaniu wszystkich kroków, klient Play przez 12 pełnych okresów rozliczeniowych będzie mógł bezpłatnie oglądać wszystkie materiały na platformie Showmax. Przed zakończeniem darmowego dostępu operator poinformuje, że wkrótce zacznie naliczać opłaty (19,90 złotych miesięcznie), więc raczej nikt nie zapomni zrezygnować z usługi (o ile przez ten rok się do niej nie przyzwyczai i zgodzi się płacić). Jeden numer telefonu może skorzystać z oferty tylko raz.

Jeśli natomiast ktoś już ogląda materiały na platformie Showmax, a okaże się, że jest uprawniony do skorzystania z promocji Play, to wówczas musi w ustawieniach zmienić opcję płatności za subskrypcję na “Promocja w Play”.

Źródło: Blog Play

Komentarze

 • Piotr Torok

  Skorzystał bym, gdyby po 12 miesiącach nie zechcieli naliczać 19zł a wyłączyli usługę. Pewnie rezygnacja będzie przez proszenie się w biurze obsługi lub salonie.

 • Piotr Zet

  Trochę słabo bo tak to ta oferta staje się mniej atrakcyjna

 • Kuba Sojka

  Super, będę mógł obejrzeć botos filmy i serial,kobiety mafii też będzie odp

 • Mlody

  Jak bedzie wziecie na tego showmaxa to pewnie przedluza

  • Promocja trwa od maja 2017 roku, więc raczej bez szans, to ostatni moment, żeby skorzystać.

   • Andrzej Libiszewski

    Szczerze mówiąc miałem rok od Play i poza „Opowieścią Podręcznej” i „Battlestar Galactica” (którą i tak znam) nie ma tam co oglądać. Zdecydowanie wolę Netflix i Amazon Prime.

 • krzysztof “kris13250” k

  Mam to od ponad 2 miesięcy i stwierdzam że tam nie ma co oglądać. Wszystkie seriale poza fargo to dno…

  • Piotr Zet

   To wiadomo nie od dziś

 • Kuba Sojka

  Play głupo zrobił ,mogą tylko abonamenci brać udział, a ci na kartę mają du….,będę miał ściagnosc firmy botos nielegalnie

 • Wojciech Szulc

  Showmax ma tak słabą ofertę, że powinienem być na stałe za free.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona