Ważne

Warszawa, Trójmiasto i Leszno – Z BLIKIEM w Jakdojade.pl przez miesiąc jazda komunikacją miejską o połowę taniej!

Jakdojade.pl wprowadza nową funkcjonalność w swojej aplikacji mobilnej. Jej użytkownicy, i jednocześnie mieszkańcy Warszawy, Trójmiasta i Leszna, będą mogli teraz płacić za bilety komunikacji miejskiej BLIKIEM, a decydując się na taki system płatności, otrzymają 50 proc. rabat.

Już od jakiegoś czasu w aplikacji jakdojade.pl można kupować bilety komunikacji miejskiej. Najpierw umożliwiono to mieszkańcom Leszna, a wkrótce dołączyli do nich poruszający się zbiorkomem z Warszawy i Trójmiasta. W ten sposób można zapłacić nie tylko za pojedynczy przejazd, ale też wykupić bilet czasowy i krótkookresowy.

Teraz jakdojade.pl obsługuje szybkie płatności mobilne BLIK. Z tej okazji jej użytkownicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej promocji. Do 10 stycznia 2018 roku, kupujący zapłacą za bilety w aplikacji tylko połowę ceny. Maksymalna wartość rabatu może wynieść 15 złotych.

Bezpieczne i wygodne zakupy biletów w aplikacji mobilnej są kolejnym krokiem w rozwoju Jakdojade.pl. Zaczynamy w kilku lokalizacjach ale mamy nadzieję, że wkrótce wprowadzimy nową usługę w wielu kolejnych miastach. Kanał mobilny jest dla nas kluczowy, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Polskim Standardem Płatności, liderem mobilnych innowacji płatniczych w Polsce.
– Bartosz Burek, prezes CITY-NAV, spółki będącej twórcą wyszukiwarki Jakdojade.pl

Obecnie z płatności mobilnych BLIK korzysta 5,2 mln polskich użytkowników. Łącznie przez 9 miesięcy tego roku BLIKIEM zrealizowano 21 mln transakcji, z czego 13 mln stanowiły operacje płatności. Średnio dało to 57 tysięcy transakcji dziennie.

Dostęp do BLIKA mają klienci banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, Inteligo, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Finansowe. Niebawem do tego grona dołączą również posiadacze rachunków w Credit Agricole oraz Raiffeisen Bank.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

 • PanKot

  Kiedy pojawiła się ta promocja dokładnie ? Dzisiaj chwilę po 9 kupowałam bilet, płatność blikiem i cena normalna. Bez żadnej obniżki.

  • K. Roll

   Info dostaliśmy w okolicach godziny 10.00 ;)

   • PanKot

    Nie działa :) Przed chwilą znowu był bilet kupowany i policzyło również normalną cenę. Jest jakiś regulamin tej promocji czy co? Czy to po prostu news, który ma im zrobić pseudo reklamę..

    • LuckyOne

     Już działa. W apce pokazuje zniżki.

     • panKot

      U mnie nadal nic, nie pokazuje żadnych zniżek..

     • LuckyOne

      Może twoje miasto się nie łapie w promocji?

     • pankot

      Leszno, wiec łapie się na 100%. :)

 • Marynarz

  czy przewidujecie tą funkcjonalność także dla platformy Windows 10 Mobile?

 • Badbar

  No to pewnie blik ma słabe wzięcie skoro aż taka promocje mu robią, mogli by zrobić coś w stylu peopay od PEKAO

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona