Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo! - Tabletowo.pl

Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo!

Nie wszyscy użytkownicy chcą pokornie czekać na nową wersję oprogramowania. Niektórzy z nieukrywaną przyjemnością przetestowaliby ją wspólnie z producentem. Mieszkańcy Polski i jednocześnie właściciele Honora 9 właśnie dostali taką możliwość.

Na wstępie wypada przypomnieć, że ogólnie zapisy na beta testy Androida 8.0 Oreo i EMUI 8.0 ruszyły już na początku grudnia 2017 roku, jednak użytkownicy w Polsce nie mogli jeszcze wówczas dołączyć do grona beta testerów. Producent umożliwił im to dopiero teraz. Jeżeli więc macie Honora 9 i z chęcią przetestowalibyście na swoich smartfonach nową wersję oprogramowania, to śmiało!

Co zrobić, aby dołączyć do grona beta testerów? Po pierwsze, trzeba pobrać aplikację Beta z >oficjalnej strony Huawei<. W następnej kolejności należy ją uruchomić, zaakceptować przedstawiony regulamin i zalogować się za pomocą Huawei ID. To ostatnie jest niezbędne, więc jeżeli ktoś jeszcze go nie ma, to w tym miejscu musi utworzyć konto. Później już tylko wystarczy kilknąć “osobiste” -> “dołącz do projektu” i z listy dostępnych wybrać beta testy Androida 8.0 Oreo dla Honor 9.

Tabletowo.pl Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo! Android Huawei Smartfony

fot. Paweł W.

Jak widzicie powyżej, beta testy rozpoczęły się oficjalnie już wczoraj, 10 grudnia, i potrwają do 25 grudnia włącznie. Po złożeniu wniosku o dołączenie do grona beta testerów musicie jeszcze poczekać na jego zaakceptowanie. Kiedy to nastąpi, dostaniecie możliwość pobrania Androida 8.0 Oreo z EMUI 8.0 na Waszego Honora 9.

Tabletowo.pl Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo! Android Huawei Smartfony

fot. Lukissu

Na koniec warto zaznaczyć, że w każdej chwili można wypisać się z beta testów i przywrócić stabilną wersję Androida 7.0 Nougat i EMUI 5.1 – to również odbywa się za pośrednictwem aplikacji Beta.

Dzięki Paweł i Lukissu za screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona