Te smartfony i tablety Samsunga dostaną Androida Oreo - (nie)oficjalna lista - Tabletowo.pl

Te smartfony i tablety Samsunga dostaną Androida Oreo – (nie)oficjalna lista

Samsung nie zaktualizował jeszcze żadnego urządzenia ze swojego portfolio do Androida 8.0 Oreo. W sieci pojawiła się jednak właśnie lista smartfonów i tabletów tego producenta, które mają otrzymać w przyszłości nową wersję oprogramowania.

Samsung nigdy oficjalnie nie deklaruje, które urządzenia z jego portfolio mogą się spodziewać aktualizacji do nowszego wydania Zielonego Robocika. Oczywiście w przypadku niektórych jest to więcej niż pewne, jednak w większości jest to wielka zagadka – będzie, to będzie, nie, to nie.

W sieci pojawił się właśnie wykaz smartfonów i tabletów, które dostaną Androida 8.0 Oreo (nie spodziewałbym się od razu aktualizacji do Androida 8.1 Oreo, chociaż Google ma go udostępnić już w grudniu). Zanim jednak rzucicie na nią okiem, musicie wiedzieć, że to nie jest oficjalna lista – nie można więc już w tym momencie być na 100% pewnym, że wszystkie urządzenia rzeczywiście mogą spodziewać się update’u. Mimo że podzielił się nią z nami całkiem wiarygodny leaksterIce Universe.

Tabletowo.pl Te smartfony i tablety Samsunga dostaną Androida Oreo - (nie)oficjalna lista Android Plotki / Przecieki Samsung Smartfony

Jak widać powyżej, lista jest świeżutka, ponieważ ostatnią aktualizację wprowadzono 24 listopada, czyli w ostatni piątek. „Smaczków” na niej jest wiele, ale największymi są aktualizacja dla Galaxy S6, Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge+ oraz fakt, że smartfony z serii Galaxy A 2018 zadebiutują z Androidem Nougat na pokładzie. Chociaż to ostatnie w sumie nie powinno nas dziwić, ponieważ tak samo Samsung postąpił już z linią Galaxy A 2017.

*Na zdjęciu tytułowym Samsung Galaxy J7 2017 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Weibo przez AndroidOS.in

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona