Ważne

Co byś kupił, gdybyś miał wolne 3999 złotych? Teraz mógłbyś je wydać na Huawei Mate 9 Porsche Design

Jeszcze w zeszłym roku wydanie 4000 złotych na smartfon wydawało się czystym szaleństwem. W tym jest to już zupełnie normalne. Dlatego być może niektórych zainteresuje fakt, że Huawei Mate 9 Porsche Design można kupić teraz za jedyne 3999 złotych. “Jedyne”, ponieważ można zaoszczędzić aż 1000 złotych!

Huawei Mate 9 Porsche Design zadebiutował w Polsce z ceną 5699 złotych. Aktualnie – w Komputroniku i x-kom – smartfon można kupić już za 4999 złotych, czyli o 700 złotych taniej. Inne sklepy – na przykład ten, który swego czasu włączał niskie ceny – nadal sprzedają ten model za ponad 5000 złotych.

x-kom zdecydował się jednak zrobić promocję na Huawei Mate 9 Porsche Design i przecenić smartfon z 4999 złotych na 3999 złotych, czyli aż o 1000 złotych! Raczej nie jest to stała obniżka ceny, tylko ograniczona czasowo oferta. Sklep nie podaje, do kiedy jest ważna, więc decyzję o ewentualnym zakupie należy podejmować dość szybko, bo później może być już za późno.

Huawei Mate 9 Porsche Design (fot. Huawei)

Oczywiście Huawei Mate 9 Porsche Design nie jest smartfonem dla wszystkich, i nie chodzi tu o jego cenę. Sprzęt w promocji kosztuje bowiem mniej więcej tyle, co choćby Samsung Galaxy Note 8. Bez promocji jest z kolei niewiele droższy od iPhone’a X 64 GB. Model ten został stworzony głównie dla fanów marki Porsche, którzy oczekują najwyższej możliwej jakości i poczucia obcowania ze sprzętem luksusowym.

dzięki @TechMarcin

Komentarze

 • stark2991

  Odpowiadając na pytanie w tytule: dwie sztuki OnePlus 5T (jedna na handel), porządnego laptopa, GTX1080Ti i wielki monitor QHD, albo E36 do latania bokiem na parkingu pod Biedronką. Ale na pewno nie tego Huaweia :)

  • Rafał

   Ale masz Porsche!! A nie BMW.

   • stark2991

    Dobra, przekonałeś mnie 😅

 • Wielkie_Nieba

  Ja bym odłożył na czarną godzinę…

 • Marduk

  Tak zasadniczo to jest Huawei Mate 9 PRO , te same bebechy . Mam wersję bez Porsche w nazwie i ten telefon jest warty każdej złotówki. Chyba , że ktoś jest snobem i lansiarzem hehe .

  • Adam

   czyli to samo co Mate 9 :-) Bo Mate 9 Pro i PD to to samo.

   • Tomek_S

    Mate 9 od PRO się różnią choćby ekranem i rozmiarem. PD ma więcej pamięci / ramu bodajże, inny kolor i logo PD

    • Adam

     Czy “bebechy” te same a kwestia pamięci większej to już jak dla mnie sprawa drugorzędna w tym momencie.

 • Pathfinder

  Myślę, że za taką kasę kupiłbym jeszcze raz forda Pumę i znów okleił czarnym matowym karbonem (sam!) – wyglądało lepiej niż Porsche!

  A tak na poważnie – za 3500 masz Mate10Pro więc się nie opłaca za logo tyle dopłacać… a tak zostaje Ci 499 zeta na etui z logiem Porsche lub Ferrari/Merc jak wolisz o ile takie będą (do S7 było pełno) bo coś kiepsko tym razem z etui do 10 :(

 • Marcin

  Nie ma za co

 • adonim

  Wolałbym kupić 2x LG G6 lub 2x O+5 i jeszce by mi zostało kasy.

 • LinekPark

  4 tysie? Konserwa podwozia z profilami, alu do letnich, pół kasy nie ma. Resztę odłożyć.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona